Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük napıyon bab ?

Hacı bugün ps3 oynadım 3 saat kadar pes 09, yendik ve ısmarlattık. Sonra çıktım arklar baskete çağırdı sahile baskete gittim 2 oynadık sağ ayağımın üstü nedense ağrıyo :S zıplayamadım guard olarak adam gibi :(

Sonrasında belki birşeyler olur gözüyle baktığım kız takmıyo beni :( keşke taksa ama güzel gündü :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dehşet hava var izmir'de, gökgürültüsüne uyandım yani o derece

utopia said:
ya lindsayle michelle'i uğurladık. hadi michelle neyse de lindsay gitmeseydi be:/ ehueh ağladım falan. ben de gidebilirim artık eve işim kalmadı burada sdf.

michelle neyse de lindsay gitmişse bitmiştir ya, ben olsam bir dakika daha durmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük,

bitirme ödeviyle cebelleşiyorum. dün bişey yapmadım şimdi kendime kızıyorum :P bugün ve yarında bitirmem lazım bu naneyi. bi de üstüne anne rahatsızlandı evde ne çamaşır yıkanıyo ne bulaşık, ne de yemek yapılıyo. kafayı yicem her taraf darma duman. az önce zeytinyağlı fasulye, pırasa ve makarna yaptım. şimdi makarnamı yiyorum. hofff hiç uğraşmak da istemiyorum şu salak üniversitenin embesil sorumluluklarıyla. işimi daha önemli görüyorum şu an. ööle işte. hadi ben makarnamı bitiriim. sora da dondurma alırım eheh :D
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,
öküz enistem pc'me bakcagina söz verdi ama bakmicak galba. essolessek. dingil. deyyus. angut.
hep böyle yapiyo. neyse en sonunda daha önce hayatimda hic kalkismadigim islere kalkisicam, o olcak. güveniyorum gerci kendime format attiktan sonra fekat yine de bilemorum. ya elimize aliriz ya da almayiz.

sinir oldum.
onun disinda bi bok yok. olmasi lazim ama.oldurturuz.
oldurtmaliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
utopia said:
utku bana da versene linki=/

ya lindsayle michelle'i uğurladık. hadi michelle neyse de lindsay gitmeseydi be:/ ehueh ağladım falan. ben de gidebilirim artık eve işim kalmadı burada sdf.

=/

lindsay the boobz :/

ginaly teh ayı :/

saeros beni özlemiş günlük fhg.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...