Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

evet, cok gördüm o sahneleri. ama söz konusu ufacik bir beden olunca, insan daha kötü oluyor.
abisi de yazik, mahvolmus.
onun da psikolojisi bozulmustur baya, onu öyle kriz gecirirken, eve 15 kisinin apar topar daldigini gördükten sonra.
4 yasinda daha.
serra ya bi daha konusamazsa gibi sorular sormus annesine zavallim.
keske calismak zorunda olmasaydim da yarin trene atlayip gidebilseydim.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

evet, cok gördüm o sahneleri. ama söz konusu ufacik bir beden olunca, insan daha kötü oluyor.
abisi de yazik, mahvolmus.
onun da psikolojisi bozulmustur baya, onu öyle kriz gecirirken, eve 15 kisinin apar topar daldigini gördükten sonra.
4 yasinda daha.
serra ya bi daha konusamazsa gibi sorular sormus annesine zavallim.
keske calismak zorunda olmasaydim da yarin trene atlayip gidebilseydim.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar.
Sosyal ağlarda paylaş

zor ya. valla çok zor. hayat çok zor. sevmek sevilmek yaşamak etmek gezmek tozmak ağlamak gülmek o kadar zor ki bazen herşeyi bırakmak gülmeyi ağlamayı yaşamayı hatta burnumdan akan sümüğü silmeyi bile bırakıp basıp gitmek lazım. ne bi bekleyen bırakmak lazım arkanda nede beklemeni gerektiricek birisini. o zaman belki gereği kalmaz boğazında düğümlenen o iğrenç şeyi tutmanın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ufak ufak program işine mi girsem diye düşünüyorum.. keza programcıların kimisi çok çok çok çok kafasız olabiliyor..

ulan uzun bi jpeg dökümanı trink diye sayfalara ayıramıyorsa printer'ınızın arayüzü ne diye yapıyorsunuz o printerı sevgili öküzcan canon firması.. genişliğini oturtucaksın 1sayfaya, düşeyi de bölüceksin işte! 6sf falan edicek..

yok.. yapmıyor aptal alet.. bu salaklar bu gibi şrketlerde çalışıyorlarsa ufak bi qbasic kursu ile gider adamların başına müdür olabilirsiniz.. keza bir tavuk kadar akıllılar..

çıldırttılar yahu aptallar.. alt tarafı uzuuuuun bi jpegi parçalara bölecek.. hepsi bu hani.. her adımda ben senle mi uğraşıcam?
Sosyal ağlarda paylaş

çogıcık lan.. tam bişi yaptırıcam vee..

hmm hiç öle bişi konulmamış.. yok bi de mesela uzuuuun bi iş oluyor obür türlüsü.. saçma işlerle uğraşmak ve vakit kaybetmek de kimsenin hoşuna gitmiyordur gerçi..

matlöb'de cutimg'lı bişiler yapıp verdim kendisine.. alıverdi.. ama niye uğraşayım ki matlöb'le falan..
Sosyal ağlarda paylaş

abi sesini duydum Nilooooos naaaber! ananee geldi! diyo
eheh.
^^
sandigimiz gibi ciddi bir hastaligi yokmus fakat, Gastroenteritis yani bu mide- bagirsak gribinden, bazi cocuklarda tikanma- nefes alamama dolayisiyla bogulma gibi seyler olabiliyormus.

cok nadir ama, bizimkinin basina gelmis böle bisi.
simdilik bi tehlike yok sanirim, tedavi altinda hala hastanede ama ilerde ayni hastalik tekrarlarsa risk ve tehlike var. huh cok rahatladim ya.
bi de sesini duydum, yerim.

abi var ya 1 gün bile olmadi ama su son saatlerde, karsidaki dinci komsulara haber verip dua mi okuttursam gibi seyler bile gecti aklimdan ya ahah.
ki hic alakam yoktur.
kimsenin basina gelmez böyle seyler umarim, gelse de cabuk atlatirlar ins.
fena. öldüm lan resmen su bi kac saatte ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dün okumuştum rahatsızlık haberini.. böyle ajitasyon gibi falan olcak ama yazasım geldi şimdi hissettiklerimi.

2 yaşında deyince çok garip hissetmiştim. yani büyük bir insanın başına kötü bir şey gelmesi de kaldırılamaz ama 2 yaş çok saf hali insanın. hani hep bir adalet arıyoruz ya yaşadığımız şeylere karşı.. 2 yaşında bir çocuğun başına gelen şey için, hiç bir adil açıklama bulamıyorum. o yüzden içime batmıştı bayağı..
Sosyal ağlarda paylaş

evet ayni o durumdaydim ben de iste.
bi ara ona birsey olursa kaldiramam dedim. dedim yani. evet.
en güclü insanin basina bile gelse, yikilabilecegi birsey bu.
cok kötü bi histi.

gecen sene abisine domuz gribi teshisi koydular, bisiyi yok antibiyotik alsin gecer dediler ama noldu cocukta ortakulak iltihabi varmis, bi gün kulaklarindan akmis iltihaplar öyle farketmisler. o kadar asmis ki artik, cocuk 3 yasinda kafatasindan ameliyat oldu.
cok korkunc bisey gercekten, doktorlarin sorumsuzlugu yüzünden kaybedebilirdik onu. azcik daha gec kalsak gidiyordu yani cocuk.

bi de böyle üstüste gelince kötü oldum baya.
bagisiklik sistemleri babalarinin genleri yüzünden zaten cok zayif. zor gercekten cocuk sahibi olmak, cok cook dikkatli olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

@Vanil

Öncelikle geçmiş olsun, doktorların sorumsuzlukları çok kötü bişey gerçekten, benzer bi olay da benim başıma gelmişti.

6. Sınıfa giderken ishal oldum, doktora gittik "karnını üşütmüş, bişeyi yok, bi iğne yazayım 1 haftaya bişeyi kalmaz" diye geçiştirdi doktor. 1 hafta geçti, ama ishal devam ediyo, istifra başladı, sağ ayağım gittikçe güçsüzleşiyor, öyle ki yürürken bile birine tutunarak yürümeye başlamıştım.

İğnelerin bittiği gün hastahaneye gittik, kan-idrar tahlili yaptılar, bana verilen iğneler yan etki yaparak apandist'i delmiş, hemen ameliyata aldılar 1 saat sonra ameliyattan çıktım ama 2 saat boyunca su yasakmış, ama narkoz yüzünden boğazlarım öyle yanıyor du ki, hayatımda geçirdiğim en kötü 2 saatti.

Özel doktora gitmiştik bide, ssk'dan daha iyi diye. Doktora dava açıp açmama konusunda baya düşünmüştük, sonra açmadık.

Ama bende 7 dikişlik bi kesik açıldı, altında da 1 dikişlik bi yarık.Apandistten vücuda giren (pis kan mı diyim, zehir mi diyim ne diyim bende bilemedim) şeyleri atmaya yarıyan bi hortum bağlamışlardı.

2 Hafta içinde 40 dan 28 kilo'ya düşmüştüm, epey de sürmüştü toparlanmam. 1 ay da okuldan rapor almıştım.

Günlük bu da sana ders olsun, tahlil yaptırmadan doktorların dediklerine inanma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...