Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ahah bu cocuk öldürcek beni.
ben pleyspey$in -meali; ps3- istiom diye loopa aliyor, susmuyo armut.
ne desen fayda etmiyo.
neyse en sonunda vahiy geldi gibi bisi oldu, agzimdan ''beeeen cookommeel istiyom'' diye bi laf cikti.
bu; NEEE KOMIN MI?
ben: cokomel cokomel!
bu; neee? ne? cokomen mi? AMA BEN PLEYSSSPEY$IN ISTIOOM
ben: yok kalmadi, BEN DE COKOMEEEL ISTIYOM!!!
bu: ama cokomEN kalmadi ki. ajsdfjdjsf

lan. cokoman... cokomen. zencü gibin biseyse, iyi ki kalmamis.

dilimde tüy bitti lan yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHAH
ulan yegenlen ugrasmak kadar eglenceli bisi yok
benimki de "tombisim" dedigim zaman "ben tombis diilim, YAKİSİKLIYIM" diyo
bi de en sonki bombasi ablam buna kiziyo boyle yaramazlik falan yapinca, bizim yavsak basliyo "beniiim anneeem gujeeel anneeem menii aaal kollariinaa"
ahahaha sonra yariliyoruz tabi azar falan kalmiyo

sevgili gunluk
bugun degisiklik olsun popomunda gunlugumu yazicam
11:44 Finished jam session
08:03 Went to Plug & Play [LA] to jam.
04:33 Sigh... Focusing on the same career missions all the time is really boring.
04:33 Improved my skills in Basic Showmanship.
04:33 I went for a stroll around the block.
04:15 Eleanor Hale told me the greatest words of all time. Sometimes that's all you need.
04:14 Eleanor Hale and I had a terrific time snuggling.
Sosyal ağlarda paylaş

BASIIIM
AAAAAY
OLUYORUM OOOF
anacim resmen olum sicaklari basladi bursada yine
ne guzel hava serindi
ne guzel yagmur yagiyodu hay boyle havanin ben ya
ulan 1 saat disari ciktim
eve dondugumde beynim resmen aciyodu ve
3 defa soguk dus aldim hala basimin agrisi gecmedi
sanki gozumden ates cikcakmis gibi hissediyorum ve ensem yaniyo
doktora falan mi gitmeliyim acep,
of lan oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Evet günlük,

Hani hayaller kurarsın ya bezen, bazı şeyleri çok istersin, olsun diye pır pır eder için hani. Hazırlanırsın hani, ayarlarsın herşeyi, risklere girersin, korkularının üstüne gidersin o istediğin şey olsun diye. Olmaz ya.

Ben bugün anladım ki günlük, bazen o şeylerin olmaması değil, olmamasına neden olan durum daha çok üzüyor insanı. Hani başka birşey yüzünden olsa çok üzülmezsin, kısmet değilmiş dersin, geçersin ya günlük. Hiç ummadığın şekilde olunca çok koyuyormuşi boğazına düğümlenen şeyleri hiçbirşey çözemiyormuş günlük. Düşündüğün şeyleri lustral de atamıyormuş kafandan. Ben bugün bunu anladım.

Ben bugün çok üzüldüm günlük, bir yaz günü isteyebileceğim tüm güzellikler önmdeydi, deniz, güneş, akrabalarım. Hatta ben profesyonel dalış takımıyla tüplü dalış yaptım bugün. Herşey normal olsaydı sana sevinçten yazamazdım günlük bunları. Ama şimdi yazma isteğim bile olmadığı için zorlanıyorum tuşlara basmaya.

Hiçbirşeyin tadını alamadım bugün günlük, yarın herşeyi unutmuş olarak kalkmak istiyorum yatağımdan, gerçekten çok istiyorum bir gün önceki kadar neşeli olabilmeyi.

Aylardır yaşadığım o konser heyecanı gitti ya saniyeler içinde,sevinçle yaptığım tüm hazırlıklarımı ağlayarak geri aldım ya kendi elimle, en çok da o koydu günlük. Hem, ben iki zibidi görmek için gitmeyecektim oraya ki..
Sosyal ağlarda paylaş

salı günü işe başlıyorum. para da dahil hiç bi beklentim yok. paraya ihtiyacım da yok şu an, istemiyorum yani (zengin falan değilim sadece yeterli param var, kalmayınca kazanacak ufak işlerim var) kariyer hedefim falan da yok okuduğum bölümle çok alakasız bi sektör. sırf yazın evde oturmiym diye anasını satiym. bizimkiler de çok ısrar ediyor.

yapıcak bişi yok, bir de ayarlamışlar işi. 2 ay diyorlar. of.
Sosyal ağlarda paylaş

yine hastayım ve yine işimin başındayım. izin al evine dit dedilerdi. hayır dedim. yarına izin alıcam. bugün yeni stajyer gelicek onla tanışmak istiyorum. boğazım acıyo :/
iyileşmek istiyorum. klima yine buz gibi üfürüyo. hırkamı aldım bu sefer. saçlarım nemli kalmış lakin.

ayıp vardı editledim /sae
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...