Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

ama asla sokakta oynayan cocugunu kicini yirtana kadar cagiran ''FUUUUUUUUUUUUUUUUUUURKEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!'', mahalleyi inleten, memeleri dizlerine kadar sarkmis karilardan olmicam.

emin ol olacaksın. alamanyanın havasını suyunu da alsan, bu genlerinde var
Sosyal ağlarda paylaş

hayir.
ben evde oturup kocasini bekleyen bir madure olmayacagim!
i ih imkansiz. beni tanimiyorsun dostum, o göz yok bende.
ben vanilim, istersem adamin anasini aglatirim.
kilibik olur lan benle beraber olan adam! höt dedim mi oturur!
-tamam abartmiyoruz. ama saaadede gelelim. OLMAZ.
sinirlerimi bozdun, tepem atti, titriyorum.

10 sene sonra bul beni konusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

temmuzun ortasında bu kadar hasta olmamalı bi insan. berbat durumdayım ya. ne nefes alabiliyorum ne de öksürmeden bi dakika durabiliyorum. yataktan da çıkamıyorum. rock'n coke'ta yalan oldu. çünkü gidersem çok daha kötü olucam. bi de zaten hastayım diye keyfim kaçık olucak, ordaki insanların da keyfini kaçırırım, gerek yok bence. yarına iyi olursam, yarın giderim belki. ama en çok istediğim gün de bugündü. çok mutsuzum o yüzden.

AMA SEVGİLİ NİL'İN DEDİĞİ GİBİ her işte bi hayır vardır belki. en iyisi budur belki falan sdjk
Sosyal ağlarda paylaş

selam lan dünlük, günlük, büllük..

işteyim, tek başına. bugün günlerden cumartesi, hatırlatırım. pazartesi yetiştirmem gereken bir şey var. başkalarının işi sallamasından dolayı, tüm sorumluluğun benim üzerine kalmasından nefret ediyorum büllük. asabım bozuk. gerginim falan.

öğle yemeği niyetine çıktım, alışveriş yaptım. üstümü baştan sonra değiştirdim lan. kadın gibi.. ahaha sinirden galiba. bir adım sonrası çıkardığım eskileri çöpe atmak olurdu, böyle "eskilere elveda yenilendim lan!" havaları.. film gibi. ama o filmlerde olur ancak, yok o kadar gaza gelmem. para yok o kadar hem. (ama yeni ayakkabımı beğendim şaka maka. iyi oldu)

büllük nolcak lan pazartesi.. bu işi yetiştirmem lazım. of of. geçen hafta hastayız diye 2 gün işe gitmedik, direk acısını çıkardılar.. sanki keyfimden yattım anasını satıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...