Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Halısaha Maçı V7.4

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Gençler sahayı 14:00-15:00 aldım bu sefer
Yarın akşama kadar haber vermem lazım adama, erken bir saat olduğu için belli olmaz salı akşamı haber veririm demiştim
Kadro çıkmayacak gibiyse iptal edelim ya da holy bugün ya da yarın moda'da daha uygun bir saat bulabilirse cumartesi için orada 6v6 atarız
Ne diyorsunuz?

Edit : Kadroyu da yazayım tam olsun

cavanagh(var)
fizban(var)
gris(var)
arcane(var)
wishmaster(var)
kender(var)
holyman(var)
noyan(var)
eshreff(yok)
sixoms(yok)
sly(var)
bathory(var)
babacum(var)
khala(var)
dela(yok)
tharkas

apex
mr.bomb
jankis
sabo
hill
tora

yedek liste
khelben(var)
zaugna(var)
cthulhu(yok)
deathlord(yok)
finkel
apis
bitch_ofbat(yok)
konn
dreagloth
arkasokak(var)
adamınbiri(var)
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle izah edeyim o halde
son maçlarda oynayan zaugna, cthulhu, bitch_ofbat, deathlord ve apis önceki maçların hiçbirinde oynamadılar, son 3 maçtır oynuyorlar bizimle
senin söylediğin gibi yapmış olsaydık bu 5 arkadaş o maçta oynayamayacak maç da iptal olucaktı
kadroda yer açıldığında bana söyledikleri ya da buraya yazdıkları sıra ile onları da kadroya dahil ettik
hatta finkel ve konn müsait olsalardı onlar da oynayacaktı
önceden belirlenmiş bir kadro yok, dikkat ederseniz yedeklerden önceki listede bile yaklaşık 20 kişi vardır, bunun amacı da daha evvelden 40-50 maça gelmiş adamın önceliği olması için ki bu da onların hakkı bence
onlardan bile açıkta kalan oluyor yeri geldiğinde
ben de bu şekilde yedeklerden 6. ya da 7. maçta girmiştim kadroya
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:
şöyle izah edeyim o halde
son maçlarda oynayan zaugna, cthulhu, bitch_ofbat, deathlord ve apis önceki maçların hiçbirinde oynamadılar, son 3 maçtır oynuyorlar bizimle
senin söylediğin gibi yapmış olsaydık bu 5 arkadaş o maçta oynayamayacak maç da iptal olucaktı
kadroda yer açıldığında bana söyledikleri ya da buraya yazdıkları sıra ile onları da kadroya dahil ettik
hatta finkel ve konn müsait olsalardı onlar da oynayacaktı
önceden belirlenmiş bir kadro yok, dikkat ederseniz yedeklerden önceki listede bile yaklaşık 20 kişi vardır, bunun amacı da daha evvelden 40-50 maça gelmiş adamın önceliği olması için ki bu da onların hakkı bence
onlardan bile açıkta kalan oluyor yeri geldiğinde
ben de bu şekilde yedeklerden 6. ya da 7. maçta girmiştim kadroya

bende mesela aynen öyle girdim listeye. daha mantıklı böyle olması zaten. ben 3 kere gelmişim adam 50 kere gelmişse o girsin bir zahmet :)
Sosyal ağlarda paylaş

gençler sahaya telefon açtım, kesin geliyoruz dedim
salı günü haber veririm demiştim adama, sonradan yerimizi başkası kapmasın diye onu da garantiledim
zaten kadro çıkıcak gibi duruyor, hatta şu saatten sonra yukardakilerden kimse gelmese bile kadro çıkmış vaziyette
bundan sonra gelenler yedek listedekilerin gelip gelmemesini etkiler
kadroda açık olursa ben öm ile yedek listedeki arkadaşlara ulaşmaya başlarım
zaten ilk mesajı kontrol ederseniz isimler geldikçe orayı da editliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...