Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 saat içinde çok önemli sınavı olanlar topici

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

ya gozunu seviyim GSYH yazısını görmek bile istemiyorum. makro ekonomi hocası olucak kamil geldi soruları verdi dedi ki kitabımda var bu soruların cevapları bulun dedi. gittim herifin kitabını aldım. cevapların hepsını buldum. ezberledim yaladım yuttum kağıdı bütün çıkardım sınavda aynısının tıpkısını yazdım. sonuç = DF. ulan zaten ilk dönemden ortalama düşük dahada düşür ooh imbalar imbası.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
yarın sabah 09:00 da okulda olmam gerekiyor..

tek ders sınavı ve ders ekonomik göstergeler II ve zat-ı âlileri kol gibi.. e ben akademi kariyerden de vazgeçmeme ve yarın sabah olabilecek sele rağmen nedne sınava gidiyorum? bilmem.. belkide sonuna kadar mücadele etmedim dememk içindir

çalışmadım.. zaten çalışacak adam gibi not yok hep yoruma dayalınotlarım var ama adam bana kalkıptürkiyenin 2002-2009 yılalrı arası merkezi yönetim bilanço dengesini hesaplayıp bunu da gsmh ya oranlamamı isterse.. sittin sene yapamam.. ama hazır yapılmışının rakamsal cevapları var onları ezberleyip tıkır tıkır yazmayı düşünüyorum açıkcası..

ha kalırsam.. kalayım.. siterler işim var zaten çalışıyorum hani şu anda akademik bir alışma yapmak benim işime de engel olur o yüzden çok çok istiyorsam eğer 5-6 yıl sorna giderim şansımı tekrar denerim

kaldı ki doktoraya yterlilik sınavını vereceğim bile meçhul şu anda

böyle işte..

ama öğrencilik bitmeden bir paso alsaydım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...