Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

VashTheStampede said:

Milyonlarca dolar yatırım yapıp sonra bunu kepaze edeceklere karşı önlem almamış olmalarına ne demeli? Adamlar tamamen kendini düşünmüş işte. Biri satın aldıktan sonra ha oynamış ha oynayamamış farketmiyor onlara. Olan oyuncuya oluyor.

haha seni mi düşünceklerdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum sadece bende mi oluyor ama aldığımdan beri "Establishing network connection.Please wait" ekranında kalıyor,o da şanslıysam.Normalde "cannot connect to ubisoft master servers" diyip kapanıyor direk.

Ubisoft a 2,steam a 1 mail attım ama halen ne oyunu geri iade edebiliyorum,nede oynayabiliyorum. Süper koruma sistemi yapmış Ubisoft :).
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

VashTheStampede said:

Milyonlarca dolar yatırım yapıp sonra bunu kepaze edeceklere karşı önlem almamış olmalarına ne demeli? Adamlar tamamen kendini düşünmüş işte. Biri satın aldıktan sonra ha oynamış ha oynayamamış farketmiyor onlara. Olan oyuncuya oluyor.

Evet yavrum beni düşünecekler tabi. WoW gibi bi oyun sırf adımız var diye çıkartıp sonra serverları dengesiz bir durumda bıraksa oyuncuları Blizzard'ı yıkar. Üstelik o online bir oyun. Normal şartlarda evde tek başına oynayabileceğin internet gerktirmeyen bir oyunda bunun olmasıysa bambaşka bir durum. Oyunu satacakalrsa oyuncuları düşünecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

codmaster said:

Bilmiyorum sadece bende mi oluyor ama aldığımdan beri "Establishing network connection.Please wait" ekranında kalıyor,o da şanslıysam.Normalde "cannot connect to ubisoft master servers" diyip kapanıyor direk.
.

Bendede aynı durum var sanırım ubisoft un serverlarla alakalı. Bilen biri varsa bizi aydınlatsın
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

VashTheStampede said:

ahufdshufhs oyuncuyu düşüncek tabi lafa bak
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

pronoit said:

VashTheStampede said:

ahufdshufhs oyuncuyu düşüncek tabi lafa bak

genç türk oyuncusunun oynadığı oyunun yüzde kaçı orjinal de seni düşüncek? he?
Sosyal ağlarda paylaş

Genç Türk oyuncusunun cebindeki parayı düşünmeleri lazım ondan sonra almıyorlar oyunları reröre desinler. Filmlerden çooook daha az bütçesi var o oyunların. Bir filmi sinemada izlemek 15 lira dvd almak 30 lira. Adamlar 150 mlyon dolar bütçeyi çıkarıyorlar. Sürümden kazanıyorlar çatır çatır. Şimdiye kadar yapılmış en pahalı 10. oyun sadece 40 milyon dolarken sen oyunları bu ekonomik durumu kötü olan ülkede 90 liraya satarsan kimse alamaz. Koysunlar dvd parasına orjinal oyun sürümden şu anda kazandıklarının 2 katını kazanırlar rahatça.

Ama korsan reröre yapımcılar daima haklı. Tek gerçek vardır, müşteri daima haklıdır.

Dediğim gibi film endüstrisindeki bütçelere, ürün fiyatlarına ve karlara bakın bir de oyun endüstrisine. Ondan sonra konuşun adam seni mi düşünecek diye
Sosyal ağlarda paylaş

denwa said:

DUrmaksizin oynadik donusumlu olarak.
Ve ben bu kadar rezalet bir son olacagini dusunmuyordum. Vakit kaybi o kadar soyleyeyim hikaye super ilerliyor ama sonu rezalet.

Senaryo için mi oynadınız oyunu? Öyleyse internette bolca story recap ve cinematic video bulurdunuz, konsola çıkalı aylar oldu ne de olsa. Oynanış ve zevk olarak ise hem genel bakış olarak, hem ilk oyuna göre, bence muhteşemdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ürün aynı değil ama maliyet ve satış fiyatı arasında o kadar fark varken gayet de kıyaslanır abi. Komik rakamlara oyunları satıp ondan sonra korsan diye ağlıyorlar. Oyuncuların büyük çoğunluğu kendi gelirleri olmayan 14-20 yaş arası gençlerden oluşuyor sonuçta.

Yani filmlerden çok daha ucuza mal olan, çoğunun tekrar oynanabilirliği olmayan oyunları filmlerden çok daha pahalıya satmayı savunmayın bana.

Kaldı ki tekrar tekrar oynanabilen oyunlar zaten iyi fiyatlara geliyorlar sadece o konuda tüketici dostu arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...