Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

franszca cok sıkıcı

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

almanca alıyoruz. hocamız doooyçlandı öve öve bitiremiyo. çocuk gibi azarlıyo. hepimizde yaka kartı var adımız soyadımız yazan. elimizde kuru boyalar fiillerin isimlerin altını her biri farklı renkte olucak şekilde çiziyoruz.listen and repeat please var; hoca: Entschuldigung sınıf: eşşuldiguh sonracıma ev ödevlerimiz var. daha neler neler var, dahası derste çaktırmadan kısa bi görüntü alabilirsem paylaşıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

jö feer dü vtt (je fais du VTT)

su cumleyle 2 yillik aci dolu fransizca derslerimi atlatmistim. kadin ne zaman ne yaptiniz diye sorsa bunu derdim dfs

bi de tabi je ne sais pas da kullandigim sayili cumleler arasindaydi. cok da ise yarardi kendisi.

son olarak fransizca ogrenmeyin, kimseyi tesvik etmeyin. gereksiz bir dil
Sosyal ağlarda paylaş

sigisMoNd said:
jö feer dü vtt (je fais du VTT)

su cumleyle 2 yillik aci dolu fransizca derslerimi atlatmistim. kadin ne zaman ne yaptiniz diye sorsa bunu derdim dfs

bi de tabi je ne sais pas da kullandigim sayili cumleler arasindaydi. cok da ise yarardi kendisi.

aynen ya iki cümlenin de hastasıyım, benim için "selam naber" gibi bişey oldu bunlar artık
Sosyal ağlarda paylaş

fransızca gereksiz bir dil,
fransızlar da daha da gereksiz.

herife kibarca sordum geçen sene hastalığım vardı derslere gelemeyip kalmıştım, üst sınıfların ödev zorunluluğu var mı diye.

adam DERSE GELEYDIN GELMEDIN SENIN SORUMLULUĞUN O LA LA KESKÖSEKSA JÖNÖKOMPRONDPA diye daldı hemen, 5 saniye kadar laciverte boyarım seni bakışı attım, öyle işte.

her 10 fransızın 8-9 u böyle.

7 harfliler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...