Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya da kurtuldu

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

seleklerin yanında park yok
karşısında var
siz muhtemelen konyaaltı cad. parktan bahsediyosunuz
seleklerin karşısındaki parkta ördek felan yok. yada ben 1 senedir girmiyom içinde görmüyom
ama orada içilmemeesi normal zaten
emeklileri felan dinlenme yeri gibi orası yav. içilecek bi sürü yer var oraya yakın kale içine in iç mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi o seleklerin karşısındaki parkı da düzenlediler, eski sağlık meslek okulunun (öyleydi sanırım, yıkılan)yerine yapılan parkla birleştirdiler. eskiden orada şarapçı bol idi. hatta içip içip yan taraftaki kuru dereye düşerlerdi : D

benim için antalya'da sokakta alkolün bittiği yıl, yat limanına feribot koyacaz diye biraları kapıp oturduğumuz kıyıyı kapatmaları ile basladi. orası açılmadıkça da devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Llama said:
kermit said:
zaten içebiliyoduk ki lol.
eski akp li başkanın öyle saçma sapan yasakları olmadıydı ama yinede chp nin gelmesi iyidir.

içilmiyor diyordu arkadaşlarım dün ondan sevindiklerini görünce bu konuda

Her duyduğunuza inanmayın Antalya'da öyle yasak mı olur :)

Plajda değil belki ama parklarda ya da büfelerde içemiyordun.Belediye büfelerde falan içilmesini yasaklamıştı.Hatta yalımda alkol içenleri kaldırmaya falan çalışıyorlardı.

O hızlı tren olayında da adamlar projeyi yanlış yaptı, yanlış yaptıkları gibi eşşek yüküyle borç var şimdi.Dünya bankası kredi vermişti yeraltından yapılması için salak menderes yerüstünden yapalım dedi krediyi geri çektiler.Sonra özel bir şirkete verdiler projeyi sonra da bok oldu zaten herşey.Akaydın da çok iyi olmaz muhtemelen ama en azından belki evcilmen le falan anlaşabilirse tüm Antalya geneli için iyi projeler olabilir.Çok güzel bir his lan eskişehirdeydim seçim sırasında bi eskişehir e bakıyorum dsp koyup geçiriyor bi antalya ya bakıyorum chp ezmiş akp yi falan oh ne ala.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...