Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

680 MB'Lik Half-Life2 + Counter-Strike 2 videosu

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Oehhh yani oeh

Bi yerde hani şu mıknatıslı dev vinçler olur ya, onlardan bitanesini kullanarak bi konteyırı kaldırıyor sonra da gelen 2 elemanın üstüne fırlatıp eziyor arkadaşları. Kal geldi orda, görmeniz lazım. Ama o kadar da iyi olmayan yerler var, misal patlamalardan sonra havaya uçan varil benzeri mukavemeti düşük cisimlerde deformasyon göremedim..:P

680mb sıkıştırılmış hali, açınca 720 küsur ediyor ama değdi indirdiğime, harbi sağlam yapmışlar oyunu. Counter da işte bildiğimiz bi süre sorna sıkıcak counter. Vidyoda aztecin elden geçirilmiş hali var, hl görüntülerinde su efektlerinin bu kadar iyi olduğu anlaşılmıyordu. Bi yerden edinin izleyin derim[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

O vincli yerde adamı kulede rocket launcher la vuruyor,herif resmen 123*23945 metre uzaga fırlıyor super yaa...
Strider savaslarıda muh. yanı 30 kısı bı tanesını ındıremıyor höh oluyon.. :)[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

axedice saolsun cd yi vermek için o kadar yol tepti gene teşşekkür edeyim :)
Geçen e3 sonrası hl2 nin ilk videosunu seyredince dumur olmuştum. Şimdi bunları seyredince doğal geldi. Sonundaki cs2 olayı ise artık işin suyunun çıktığının bir göstergesidir. Sölemedi demeyin cs3 de çıkar cs 4 de...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 18 Mayıs 2004 04:19 tarihinde demiş ki:
Oehhh yani oeh

Bi yerde hani şu mıknatıslı dev vinçler olur ya, onlardan bitanesini kullanarak bi konteyırı kaldırıyor sonra da gelen 2 elemanın üstüne fırlatıp eziyor arkadaşları. Kal geldi orda, görmeniz lazım. Ama o kadar da iyi olmayan yerler var, misal patlamalardan sonra havaya uçan varil benzeri mukavemeti düşük cisimlerde deformasyon göremedim..:P

680mb sıkıştırılmış hali, açınca 720 küsur ediyor ama değdi indirdiğime, harbi sağlam yapmışlar oyunu. Counter da işte bildiğimiz bi süre sorna sıkıcak counter. Vidyoda aztecin elden geçirilmiş hali var, hl görüntülerinde su efektlerinin bu kadar iyi olduğu anlaşılmıyordu. Bi yerden edinin izleyin derim

ehehehe o vincin aynısını çalıntı kodların derlenmişinde kullandım, çok zevkli bişi =][signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

ohh yeaaa[signature][hline]üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz
hepmis puştus hepmis puştus hepmis puştus hepmis puştus
bitse de gitsek bitse de gitsek bitse de gitsek bitse de gitsek
aaaaaaaaaaabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sileeemmm miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar tek laf geçti kafamdan videoyu izlerken "OHA!". bizim adamın (Gordon:)) vinci kullanıp adamları konteynır altında bırakması, kesici bi diskle karşıdakini afedersiniz yarması insanı oyuna aşık ediyyor resmen. tüm vücudumla kalmayıp yemek yediğim tabakla birlikte deliler gibi bekliyorum.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 21 Mayıs 2004 04:21 tarihinde demiş ki:
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=71935

bir de yukardaki linki okuyun..
vampire oyununu da hl2 motoruyla yapçaklar..
çok güzel olcak çook.
bi hl2 ve v:tm2 çıkarsalar yazın, ben de radeon 9800 felan alsam, sabahtan akşama kadar pc'nin başındayım 24 saat hl2 oynarım :D

öeh...klasik olmayan bi laf söylesene:)[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

ftp://ftp4.3dgamers.com/pub/3dgamers/games/halflife2/hl2-e3_2004-trailer.avi

Buda VALVe tarafından offical olarak yayınlanan 12 MB'lik E3 2004 HL2 Trailer'ı.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 22 Mayıs 2004 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...