Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para verdiğiniz için embesillik hissettiğiniz oyunlar.

screamer

Öne çıkan mesajlar

painkiller
halo
breed
unreal 2
star trek elite force 2
heavy gear 2
might and magic serileri
deus ex
empire earth
disciples 2
pool of radience
wolverine's revenge

aldım oyunları, ertesi gün bir kenara attım..
sevmedim sevemedim bayık geldi..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

yuh be abi sacred ve disciples2 yazmışınız ya ne diyim
o katagoriye girecek çok oyun var
braveheart
star wars un saçma sapan oyunları (özellikle force commander)
Lord of the rings in bütün oyunları

daha çok vardırda aklıma gelen bukadar şuan[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

lol sanki bir oyuna iki milyondan fazla veren var da üzüleceksiniz paraya.. :)

çok şükür benim daha hiç böyle bir oyunum olmadı oyunu almadan önce 2-3 tane incelemesini okuduğumdan..

ha ama vakit ayırdığım için üzüldüğüm oyunlar oldu, birkaç tane vardır belki ama şu an ilk aklıma gelen wizardry 8. 10 örümcek öldürmek için 30 dk combat yaptığıma üzülüyorum halen..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

kopyalara verdiğim paraya acımam da 200'e yakın orjinal oyun arasından sadece ve sadece Lionheart'a verdiğim paraya halen acırım :)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben Warlords Battlecry II mi ne almıştım ORjinal hem de . max 1 hafta oynadım çünkü kopyasıyla oyunun cılkını zaten çıkarmıştım. maksat multi yapmaktı ki multi sistemi güzel değildi , şu an pişmanım isteyen olursa çok ucuzdan satarım[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 19 Mayıs 2004 07:20 tarihinde demiş ki:
tek bir oyun var o katagoriye giren...

DAIKATANAAAA

yarabbim neye umduk neyi bulduk

+infinite

ayrıca paytak kıçlı IGI abi , might and magic in sonuncu versiyonu , divine divinity çok aptal çizimleri var , Ayrıca Airbone Assault.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

buradan şu sonuç çıkıyor
kimine göre kötü olan bir oyun kimine göre süper olabiliyor

mesela ben divine divinity'nin orjinilini almak isterim şu anda bile, hatta yenisi de çıkmış olmalı ingilizce versiyonunun satıldığı bir site bulsam direk alırım[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

sacred çok boktan bir oyun hala bu oyunu oynayanlardan şöle bir sonuç çıkartıyorum ki diablo nun ardından 10 sene benzeri bir oyun çıkmasa ben oyun yapsam oynayacakmışsınız yani.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

sacred guzel ama cok bug var..lionheart'tede benim 19 mu 20 mi ne paladinim vardi..oynamistim baya ya cok fazla birsey ummadigim icin ve bg'nin yaraticilari tarafindan yapildigini bilmedigim icin baya da eglenceli bulmustum.Siz cok sey umdunuz herhalde[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 19 Mayıs 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
sacred çok boktan bir oyun hala bu oyunu oynayanlardan şöle bir sonuç çıkartıyorum ki diablo nun ardından 10 sene benzeri bir oyun çıkmasa ben oyun yapsam oynayacakmışsınız yani.

işte blizzard isini bilmioki abuk subuk oyunlarla ugrasiyo dellendirio adami sen yapsana diablo 3 unu alala lala[signature][hline]Efsane geri dondu ....... !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 19 Mayıs 2004 14:23 tarihinde demiş ki:
sacred guzel ama cok bug var..lionheart'tede benim 19 mu 20 mi ne paladinim vardi..oynamistim baya ya cok fazla birsey ummadigim icin ve bg'nin yaraticilari tarafindan yapildigini bilmedigim icin baya da eglenceli bulmustum.Siz cok sey umdunuz herhalde

evet BG'nin yaratıcıları diye beklediğimiz için olmuştur büyük ihtimalle, daha doğrusu o tarzda BG gibi bir oyunu defalarca oynadıktan sonra sanki BG'lerden 10 sene öncesinde çıkmış bir oyun gibi geldi birden

bu arada ben de bir gothic hastasıyım, birinci ve ikincisini de çok severek oynayım, oyunun ilk 1-2 saati boyunca kontrollerin beni delirtmesine ve belki de az kalsın bıraktıracak olmasına rağmen bir süre sonra hastası oldum çıktım

şimdi gothic 2'nin expansion'ını bulmaya çalışıyorum ama henüz başarılı olamadım[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...