Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

onu ben de anlamadım bak?
-alatariel- said:

benim anlamadığım

joffrey nasıl böyle sansa'ya karşı sevgi böceği oluverdi bir anda.
6 veya 7.inci bölümde işte bundan sonra kadınımsın vs demişti de onu da anlamadım yani, kıza hırlayıp duruyordu.
ben ne kaçırdım?

joffrey'nin annesi kaltak karı joffrey'le konusmustu "sen o kızı al evlen sora istediğine dayarsın" diye. sanırm ordan sora sırf çıkarı için balım peteğim yapmaya başladı sansa'ya.

Sosyal ağlarda paylaş

-alatariel- said:

benim anlamadığım

joffrey nasıl böyle sansa'ya karşı sevgi böceği oluverdi bir anda.
6 veya 7.inci bölümde işte bundan sonra kadınımsın vs demişti de onu da anlamadım yani, kıza hırlayıp duruyordu.
ben ne kaçırdım?

Gercekten seviyor olmasi sart degil. Stark ailesinin kiziyla evlenmek onun icin oldukca avantajli. Tabii Joffrey'nin nasil davranmasi gerektigi konusunda annesi de yonlendirici.

Sosyal ağlarda paylaş

oha aklıma süper bi senaryo geldi. kitabı boşverip bunu yapsınlar.
bu snow gidicek whitewalkerların mekana. baş walker çıkıcak karşısına. öleceksin lan diycek. bu da dicek ki beni öldüremezsin yanımda eski tanrıların kutsadığı beyaz kurt var. bana hizmet edin sizi ebedi acınızdan kurtarayım. bunlarda tamam usta diycek.
neyse savaş mavaş tam böle en heycanlı yerinde tam starklar yenilirken savaş meydanına whit walker ordusu hücum edicek snowla beraber. lanisterları yok edicekler falan.
(biraz çalıntı ama yapılsın hoş olur)
Sosyal ağlarda paylaş

offffffff. abi ahahaha şu son 5 sayfaya falan baktım neler anlaşılmamış millet ahahaha kahkahalarla okudum resmen.
şükrü'nün de etkisi var tabii kahkahalarımda 1000 stark 1000 lannista keser ne ahahaşasldfka

londra'da kitaplara baktım hepsini alınca 30 pound ediy dediler. hade len dedim almadım bi de koca koca İNDİRİM YAPTIH demişler. amazon'da 15€ isteyen varsa diye bildireyim dedim.

bi de joff reyiz de artık reyizler arasındadır. alcak eline sazı anasını takmadan kafasına göre çalcak gibi geliyo bana çok pis.

hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...