Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bölüm 8 spoiler

acaba o köle/köle olmayan wildling kadını yıkasak saçları tarasak güzel bi şeyler giydirsek nasıl olur diye merak ediyorum geçen bölümlerde theon yaklaşıp kızı yakın çekim gördüğümüzden beri.

bir de Syrio için.
http://suptg.thisisnotatrueending.com/archive/14745454/images/1304041936924.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hep 720p indireyim diyorum. hep 67kB/s ile falan geliyor. 5saati buluyor gelmesi =(
gelene kadar da ne çalışabiliyorum ne de iş yapabiliyorum adam gibi. aklım takılıyor vallahi.

pzt'ler senin yüzünden kayıf geymovtırons

bende hd başlıyorum, o inene kadar normalini izliyorum dayanamayıp, sonra izleyip bitene kadar bakıyorum hala %10da, iptal ediyorum :D..
Sosyal ağlarda paylaş

8.bölümden incelemeler high spoiler

Lord Varys'in "The Realm, my Lord. Someone must." dedikten sonra acaip sempati duydum lan. Tam Gladyocu puşt.

Syrio Forel ve Barristan reis efsaneleşti zaten.

Robb Stark da tam bir varis tipi vardı zaten tipinin gereğini yerine getirdi. helal.

HODOR ADAMSIN !

Khal Drogo hayvanmısın ? O değil de bunlar birbirine girerken kimin götünde patlıcak Dothraki Horde çok merak ediyorum.

Dothrakiler geldikten sonra sanki white walkers threati iyice baş göstericek ve klasik hep beraber kuzeye olayları olucak gibi sanki.

Sansa denen kız de daha itici ağlak bebe ol ya nasıl tokatlarım anlatamam.

Birde bir diğer şey. Cersei ile Joffrey bir ara konuşrken royal armyden ve Starkları nasıl cezalandıracagından falan bahsediyodu.
Çocuk çok uyuz tam bir spoiled brat ama hafiften bir king material var. Sanki baya güçlü bir kral olucak gibi kalırsa tabi.

WINTER IS COMING !

Sosyal ağlarda paylaş

ABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

AAAAAAAKİKİKİKİKİKİ

barriston reyiz
robb reyiz
house of umbar.
çok kral raconlar dönüyo. raconda kurtlar vadisi'ni geçti dizi.
pointy end de bu muymuş ya ufak bi çocuğu kesti. ben de bişi yapıcak arya sandıydım.

SYRIO REYİZ GİTMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...