Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ben baktım pipi göstercekler mi diye. gösterince de adamlara helal çektim. her dizi yapamıyo bunu :D

bi de sorum var

sansa

ya bu sansa babasına niye atarlı. adam bişi yapmadı ki? şimdi izledim de 3. bölümde falan babama asla konuşmam falan filan diyor. eskiden yaşanmış bir olay mı yoksa dizde bir şeyler oldu da ben mi kaçırdım?

Sosyal ağlarda paylaş

abi napıcaktı? yani o öldürmese butcher kesicekti. adamın hiçççç bi suçu yok orda. gitsin aryaya kızsın diycem de esas kızması gereken kişi kendisi ve joffery. yani kendisi sattı orda direkt aryayı. ve joffery karı gibi MMMM KESİN AMA Bİ KURDU MMM KESSİNLER ANNEA BUT MOOOM MOHAOHOAHOAHM

liseli kız triplerinde resmen

Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ben baktım pipi göstercekler mi diye. gösterince de adamlara helal çektim. her dizi yapamıyo bunu :D

bi de sorum var

sansa

ya bu sansa babasına niye atarlı. adam bişi yapmadı ki? şimdi izledim de 3. bölümde falan babama asla konuşmam falan filan diyor. eskiden yaşanmış bir olay mı yoksa dizde bir şeyler oldu da ben mi kaçırdım?

pipi göstermediler ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

abi napıcaktı? yani o öldürmese butcher kesicekti. adamın hiçççç bi suçu yok orda. gitsin aryaya kızsın diycem de esas kızması gereken kişi kendisi ve joffery. yani kendisi sattı orda direkt aryayı. ve joffery karı gibi MMMM KESİN AMA Bİ KURDU MMM KESSİNLER ANNEA BUT MOOOM MOHAOHOAHOAHM

liseli kız triplerinde resmen

kız liseli çünkü (belki liseli bile değildir hatta)
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

bi de sorum var

sansa

ross cok saglam kadında,
bende baktım adamın pipisine, gerçekten yapıyorlar filan diye birşey duymuştum, acaba dedim.

birde kendimi o elemanın yerıne koyuyorumda, kaldırsak direk ayıp mı olur lan. hani bir gün oldu diyelim
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/#!/guide/houses/

site konulmustur muhtemelende spoiler olmasın diye onceki sayfalara bakmıyorum topicin. çok çok başarılı hbonun resmi sitesi. spoiler yok hiç. dizide gormediğimiz karakterler yok resim olarak falan. sadece aile ağacında gozukuyolar. ozellikle map bolumu cok iyi anlatıo olayı.

abi nasıl spoiler yok off, girmeyin...

edik: aman aman yanlıs alarm sorry =)...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...