Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Trias said:

Hatun zaten hamile, hadi ordu topladık denizi geçtik deyinceye kadar zaten bebe doğacak savaş başlayacak. Tamam hikayede kralı ve şehri bir şekilde terk etmesi lazım, ama bu kadar da basit bir sebep olmasın.

edit yanlış oldu spoiler pardon

Arkadaşım ingilizce altyazı falan yetmiyorsa bekleyin türkçesi çıkınca izleyin anlayamıyorsanız.

Son bölüm Sposu (5)

Suikast düzenletelim diyor kral gidip savaşıp öldürelim demiyor. Karnında bebeli karıya suikast de Ned abinin onuruna dokuyor ben bunda pay sahibi olmam diyor, kral atarı verince de atarla karşılık verip atıyor mührü...

Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Trias said:

Hatun zaten hamile, hadi ordu topladık denizi geçtik deyinceye kadar zaten bebe doğacak savaş başlayacak. Tamam hikayede kralı ve şehri bir şekilde terk etmesi lazım, ama bu kadar da basit bir sebep olmasın.

Arkadaşım ingilizce altyazı falan yetmiyorsa bekleyin türkçesi çıkınca izleyin anlayamıyorsanız.

Son bölüm Sposu (5)

Suikast düzenletelim diyor kral gidip savaşıp öldürelim demiyor. Karnında bebeli karıya suikast de Ned abinin onuruna dokuyor ben bunda pay sahibi olmam diyor, kral atarı verince de atarla karşılık verip atıyor mührü...

Kralın dediğine niye bakıyorsun, benim tarih hesabım doğru değil mi? Neyse saçma bir tartışma, ısınamadım diziye.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sadece o değil.

aynı zamanda adam winterfell'e dönmek istiyor çünkü karısı da tehlikede. koskoca lannister'lara kafa tutmuş karı kendi kendine. ve elinde olan tek bilgi karısının tehlikede olduğu başka hiç bir şey bilmiyor.

ben olsam o an bırakır giderdim ki adam durup jon arryn'la ilgili araştırma yapıyor.

bir deşöyle düşün. lannister'lar nerdeyse full king's landing'de. adamın sadece 50 adamı var ve 2 tane de savunmasız kızı var. direkt topuklarım memlekete gidip aşireti toplayıp bi ailemi güvene alırım ben olsam

Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

EricCantona said:

Trias said:

Son bölüm Sposu (5)

Kralın dediğine niye bakıyorsun, benim tarih hesabım doğru değil mi? Neyse saçma bir tartışma, ısınamadım diziye.

dostum kac ay surmesini bekliyosun hamile bi kadina suikastin?

Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

5. bolum

Ned reise bunu yapmayacaklardı. Ayrıca Arya'nın anlattıkları ile denizin karşı tarafından gelen haberlerle birlikte Ned in çakması lazım bazı şeyleri.

çaktı zaten. geri dönmek istemesi yüzünden yaptı bence biraz da krala çıkışını. ama işte geç kaldı.

ned reyiz

sizce sakat kalır mı? kötü yere girdi. o devirde sağlık filan da çok gelişmiş değil. ama kalmaz gibime geliyor gene de. uzun süre yürüyemez fakat.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...