Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi dayanamadım 2. kez seyrettim dün son bölümü, cast seçimi gerçekten müthiş ya
tywin lannister olsun, yeni çıkan assassin abimiz olsun resmen herkes cuk oturuyor rolüne

hayır allahtan dizi mizi diye aralıklarla veriyolar, şunu 5 sezon al lan izle diye verseler hayattan koparım
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bu diziyi 2 saat yapsınlar

ben stannisciyim de o kırmızı saçlı düdüğe haddini bilirdirir inşallah. bariz tahta oturmak istiyo hehe renlynin de öyle dandik ölmesini biraz sevmedim açıkçası ama kitapta da öyle herhalde?

kitapta resmen tereyağı gibi yarıyodu renly'i

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Ardeth said:

bu diziyi 2 saat yapsınlar

ben stannisciyim de o kırmızı saçlı düdüğe haddini bilirdirir inşallah. bariz tahta oturmak istiyo hehe renlynin de öyle dandik ölmesini biraz sevmedim açıkçası ama kitapta da öyle herhalde?

kitapta resmen tereyağı gibi yarıyodu renly'i

dandik dediğim yarma biçimi değil ya geliyo bam diye öldürüyo gidiyo falan. gitsin o zaman jofriyi, starkları falan tereyağı gibi biçsin birer birer. En azından bi savaş olur da o sırada çaktırmadan biçer falan insan

Sosyal ağlarda paylaş

orası gelecek bölüm spoilerı ama orda çadırda brienne ve catelyn var sadece, sesi duyup 2 kingsguard ve 2 muhafız giriyo, brienne onları yıkıyo, öldürmüyo, sora catelyn bırakın gidelim agalar bizim suçumuz yok diyo onlarda tamam bacım senin sözüne güveniyoruz diyip salıyolar, catelyn 50 kadar stark askeriyle uzaklaşıyo öyle 2 kişi dağ bayır savaş zamanı gezmiyolar yani.
Loras da zaten bütün dünyada renly i umursayan tek kişi olduğu için brienne öldürdü diye biliyo, yok öyle aynştayn gibi hmm stannisin işi bu demek felan

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...