Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ucuzdan kastim suresi degil gereksizligi. .. diziyle alakasi yok sahnelerin yada konuyla ve o kadar goze sokulacak kadar her seyin gosterilmeside yeni moda herhalde.

sikici ise benim icin ne diyebilirimki dusuncemi anlatabilmek icin? bekliyorum ama ilerde birseyler olacak kesin.

begenmedim diye an icin dizi iptal edilmez korkma :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır dizinin ilk bölümü değil ki böyle saçma bi eleştiri geliyor, dizinin kitapların ne olduğu belli, aksiyon lazımsa spartaküs şu tarafta, zaten gerizekalı hbo murrica seyircisi daha çok izlesin diye kitaptan giderek uzaklaşıyo bir de üstüne yersiz tespitler, louvre a gidip monalizaya ne biçim resim bu demek gibi.

stannis hiç olmadı ya zaten bi mark strong bekliyoduk bu tırt adam geldi, kitaplarla felan da alakası olmamış belli, senaryo ve stannise ayrılan zaman da çok dandik karakterin altyapısını veremediler hiç bi şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

iyide diyorum sabahtan beridir kitabi okumadim okuyanlar cok daha farkli algiliyorlar herhalde diye. yazdim o kadar. ben su anki diziyi kitabini okumamis birisi olarak begenmedigimi yaziyorum size neden begeniyorsunuz demiyorum ki?

ha derseniz kitapta boyle, dizi hep bu, agir entrika bu kadar birakirim zaten. ejder mejder gorduk, kuzeyden bir seyler gorduk ilk bolum ilk sahne daha, dedik herhalde isinacak ortam ama o ilk bolumden sonra bokumuz kurudu nedir o seyler diye meraktan :D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

konu bu, entrika mentrika, iliskiler, ihanet, hirs, mirs biseyler, ne istiyodunuz ki? surekli cenk eden kilicli admalar degil. ilerde dizide naparlar bilemem ama, temeli bu.

Okidir coni. Ilk sahnede verdiler bali o zaman birde o ejderler farelere yem niyetine :)

Ozu neyse o mod'a geciyim bari. Bu beklentimle huzun yasiycam yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

savaş sahneleri fln var ama öle uzun uzadıya bi yüzüklerin efendisi kıvamında detaya girilmiyor. entrikalar üzerine yoğunlaşıyor. şimdiye kadar sevmeyenler bırakabilir bence.

1.sezon spo

mesela 9. bölümde ned'in ölmesi bi savaş sahnesi değil ama sadece o kafa kesilme sahnesi olarak bakmayıp o durumu yaratan entrikaları fln düşününce bence çok etkili bir olaydı. ve o genel olarak kitapları düşünürsek entrikanın sadece küçücük bir kısmı. artık önemli bile değil benim gözümde neredeyse. yani yer yer aksiyon tabiki olacak ama bu şekilde entrikalar değil de savaş sahnesi istiyorsan aradığını bulamazsın.

Sosyal ağlarda paylaş

e zaten bütün öykü war of roses kıvamında ki?

savaş denirse zaten ilk sezonda savaşları BİR SANİYE bile göstermeden ceset meydanlarına doğru ileri sarınca bu forum gene köpürmemiş miydi? sanki birinci sezonda 15sn whitewalker, 5sn ejder ve 0sn savaş görmedik de beklentilerimiz büyüktü heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...