Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

df said:

@mortis
2. kitabın yarısındayım ve hiçbir zaman tozpembe durum olmuyor. iyiler hep kazanır kötüler kaybeder gibi klişeler yok. akıllı olan işi götürüyor. aptallara af yok =) bu konuda oldukça gerçekçi bir hikaye. endişe etmesin kimse =)

yok yok o şekilde demedim, ejderhanın cgi kalitesinden bahsediyorum :) merlinde leşti ya ejderha
Sosyal ağlarda paylaş

bu direwolf lar olmasa ne yapacaklar lan bunlar. 2dir bu hayvan kurtarıyor bu lavukları.

bi de abi benim hayatta en nefret ettiğim şey bi dizide ya da filmde bir hayvanın öldürülmesidir. heleki o direwolflar. cok sevdim abi onları ağlıcaktım lan :(

direwolflara kalkan eller kırılsın!!!

Sosyal ağlarda paylaş

dizi

evet daha hiç combat görmedik düzgün, kareografiler , efektler kapışmalar bakalım bir Spartacus kalitesinde olacak mı, çünkü bazı şeyler dizide böle ucuz diziymiş havası veriyor, özellikle şu Targaryen sahneleri, oynayan adamın tipi saçı falan böyle çok ucuz duruyor. O evlenme sahnesinde mesela hiç böyle ihtişam havası verilmemiş koskoca yüzbinlerce kişilik klan, böyle 10 kişi toplamışlar işte dans ediolar kapışıolar vs. Bilemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

import said:

Acayip sardı , 2. bölümü de izledim. Kitabını da mı okusam napsam ? İng mi alsam Türkçe mi alsam kitabı ona karar veremedim . İngilizce'si kasar mı acaba , baya bir bilinmedik kelime vardır , dünya kadar tasvir olduğunu varsayarak. Türkçe okuyunca da o tadı alamayacakmışım gibi duruyor , bilemedim :)

1. ve 2. kitapların çevirisi var.
Türkçesi var mı? Adı ne ? Tahtlar oyunu? :D

İdefix
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...