Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Acayip sardı , 2. bölümü de izledim. Kitabını da mı okusam napsam ? İng mi alsam Türkçe mi alsam kitabı ona karar veremedim . İngilizce'si kasar mı acaba , baya bir bilinmedik kelime vardır , dünya kadar tasvir olduğunu varsayarak. Türkçe okuyunca da o tadı alamayacakmışım gibi duruyor , bilemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

import said:

Acayip sardı , 2. bölümü de izledim. Kitabını da mı okusam napsam ? İng mi alsam Türkçe mi alsam kitabı ona karar veremedim . İngilizce'si kasar mı acaba , baya bir bilinmedik kelime vardır , dünya kadar tasvir olduğunu varsayarak. Türkçe okuyunca da o tadı alamayacakmışım gibi duruyor , bilemedim :)

Türkçesi var mı? Adı ne ? Tahtlar oyunu? :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Flassh
white walker vb şeyleri insanlardan uzak tutmak için yapılmış. hikayesi var ama ileride anlatırlar mı bilemiyorum o yüzden ben anlatmadım. dizinin gidişatını etkileyecek bir hikaye değil ama o dünyayı daha iyi anlayabilmek için gerekli bence. bi ara sıkıştırırlar araya.
@import
sadece ilk kitabın çevirisi var o yüzden ingilizce başlamak daha iyi. zaten ilk kitabın boşluklarını dizi ile tamamlarsın o sırada kelimelere alışırsın. 2. kitap daha rahat anlaşılır o zmn.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...