Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

throine said:

Ezio said:

ben şiddetle savunuyorum 0 yağ very low carb dietini.

bu tür bir diyetle önce gut, sonra saç dökülmesi, deride kuruma/pullanma sonra tabut. seni bekleyen bu.

12 ay yapılmıyor bu diyet 60 gün yapılıyor senede,diyet hakkında 0 bilgin olduğu sadece kulaktan dolma laflarla bana laflar hazırladığın ise çok açık.
0 yağdan kasık ekstra yağ alınmaması yoksa, yediğim peynirde-ette-nutz da yağ var.

Lütfen konu hakkında bilgileneliiiim sonra yorum yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 100 kiloyu görünce tartıda cumartesi günü 700 kalori diyetine girdim. 700 kaloriyi hiç bir şekilde geçmiyorum onun dışında yine düzenli besleniyorum elbette ama kaçamak yapmak ıstersem düzeni ona göre ayarlıyorum. Eh 700 kalorida 1 bardak kola bile içmeye kalksam günü aç geçiricegimden genelde tok kalmak ıcın bol bol sebze götürüyorum.

Hani sebze sevmem et yerim sadece diyen bir adam olmadıgımdan ne var ne yok et sebze herşeyi götürdügümden sebze diyeti fena degilmiş et verilcegi zamanda anca haşlanmış tavuk falan yapılıyor evde sorun olmuyo çok fazla.

Bu diyet iyiymiş daha önce uydursaymışım keşke :D
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Sıfır demişsen sıfır sıfırdır abicim. %70 yağlı peynir de var %1'de. Bir öğünde 200gr'da yersin etti mi 140gr yağ?

tabi üstüne 100gr %60 yağlı ceviz 140+60=200gr ohooo noldu senin 0 yağ diyet? sıfırları attın mı naptın?

100gram ceviz mi ? Günlük 3-4 tane işlenmemiş badem yiyorum hepsi bu, kim söyledi sana 100gram yediğimi ABİCİM ?

200gram %70 yağlı peynir yediğimi kim söyledi ABİCİM? Bak bakalım sayfalara light mı yiyormuşum ABİCİM ?

Cahil insanlarla tartışmak çook zooor çook,hadi sen devam et göbeğini içeri çekerek yürümeye.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit kafanı yarıcam az kaldı.

beyler adam gibi tartısın, ya da konuyu kapatın. kime hangi diyet yarıyorsa onu yapsın.

son olarak spora geri baslıyorum, her ne kadar turk satıcılara faiş fiyatlar bayılacak olsamda tekrar bi stack yapıyım diyorum.

onceki stack:

on whey
on amino 2222
on bcaa + glutamine
sp 250
size on
animal pack

cok iyi beslenmeme ragmen bu stackten baya iyi etki gordum. 6 aylık arada 4.5 kilo kaybettim.

85 kg dan 80.5 tum 10 gun once, suan 80 anca varım. bu sebeple diyorumki biraz gainer kullanayım, boy 1.82 kaldırır yani vucut daha fazla kilo.

gainer onerin bana. vucut toparlayınca koyarım resim :D
Sosyal ağlarda paylaş

on whey
on amino 2222
on bcaa + glutamine
sp 250
size on
animal pack

Sp250 yerine bsn n-xplode öneririm yada jack3d, on whey yerine ise mucsletech nitro-tech, amino ise alabiliyorsan weiderdan al derim, madem yüklü bir başlangıç yapıyorsun tam olsun derim yinede sana kalmış tabii, yazın ise gainer hacim falan hiç uğraşma derim sonbahar-kışa sakla o işi yazın yapabilceğinden daha fazlasını yaparsın yazın kışa nazaran daha zor bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

zegna aminoyu kaç paraya alıyorsun? 2 haftaya türkiyeye dönüyorum ve gelirken buurdan yanıma amino alıp geliyim mi gelmiyim mi onu düşünüyorum.

burda ekonomik kriz başladı, 25 dolarlık amino 43 dolar oldu (prolab 2000), ama netten bakıyorum TR fiyatları 100tl falan. gene ucuza geliyo gibi. TR den adam gibi bi fiyat alabilsem, ne yapacağıma karar vericem açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hic gerek yok gainera bence. zaten dunyanin parasi cikar heralde o kadar suplemana. protein bastiktan sonra genel olarak dusuk yagli karbonhidrat abanirsin yemeklerinde al sana gainer. hem yazin cok baymaz yemesi. yarim karpuz devir ne bileyim eline gelen meyveyi ye yani hem dogal hem de ihtiyacin olan carbi ordan saglamis olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Vücut geliştirme kültürünüz yok. Sporu tanıma kültürünüz yok. Spor yapan, vücut geliştiren adamı izleme kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, protein tozu çeşitliliğine hazır değilsiniz. ben her programa uyarım, her protein tozunu kullandım diyeninizde tatava. Sporun her çeşidini yaptım diyo, ara sokakta bir esnaf spor salonuna uğramamıştır mesela. Duyulmuş salonları görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezio said:

on whey
on amino 2222
on bcaa + glutamine
sp 250
size on
animal pack

Sp250 yerine bsn n-xplode öneririm yada jack3d, on whey yerine ise mucsletech nitro-tech, amino ise alabiliyorsan weiderdan al derim, madem yüklü bir başlangıç yapıyorsun tam olsun derim yinede sana kalmış tabii, yazın ise gainer hacim falan hiç uğraşma derim sonbahar-kışa sakla o işi yazın yapabilceğinden daha fazlasını yaparsın yazın kışa nazaran daha zor bunlar

muscletech benden uzak olsun abi, sevmiyorum denedim belkide psikolojiktir ama yaramadi tek kutu.

sp250 beni ucurdu, hani eski postlarımada yazmıstım favorim ama no xplode da merak etmiyor degilim olmadı onu alabilirim.

allahtan su gumruk yasası cıkmadan once fazladan animal pack ve amino almıstım 2 ser kutu, onları kullanıcam.

sp250 ve size on yerine bsn in kileri kullanabilirim, size on un muadili neydi bsn de? true mass mi?

size on da guzeldi baya ya, ne oldugu belli degil kreatinimsi :D

weider ile on farkı nedir? niye dersen spora basladıgımdan beri amino 2222 kullandım.

bu arada sporu bırakmadan onceki halim :

spor gecmisim cok fazla olmadıgı ve daha once ara verip geri baslamadıgım icin bilmiyorum.

kollarima 2 2,5 cm e yakın incelme var, gogusler aynı sayılır zaten gelismiyordu :D

omuz baslari filan kuculdu vs vs herneyse

boyle ara verdikten sonra vucudun kendini toparlaması cok uzun surermi?

yani bir sıfırdan kasmak zorunda kalmayız dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

zegna aminoyu kaç paraya alıyorsun? 2 haftaya türkiyeye dönüyorum ve gelirken buurdan yanıma amino alıp geliyim mi gelmiyim mi onu düşünüyorum.

burda ekonomik kriz başladı, 25 dolarlık amino 43 dolar oldu (prolab 2000), ama netten bakıyorum TR fiyatları 100tl falan. gene ucuza geliyo gibi. TR den adam gibi bi fiyat alabilsem, ne yapacağıma karar vericem açıkçası.

nerdesin bilmiyorum ama ben en son on2222 aminoyu bb.comdan 21.5 dolara almısım simdi baktım, 4 kutu almıstım 2 si duruyor.

TR de kac para bilmiyorum, ama en guzeli bb.comdan oldugun yere siparis ver gumruk sorunu yoksa, onlarla TR ye gel :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...