Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

postworkout iççeksem öyle yaparım

Aynen. Üzüm suyu (dextrose) + protein + creatine + glutamine.

@Mirage,
Katılıyorum. Protein tozu, amino asit haricindekiler biraz yalan dolan. Supplement şirketlerinin yaptığı saçma sapan reklamlara değinmeye bile gerek yok.

Creatine etki ediyor bayağı ondan şüphem yok. Glutamine aldığımda da daha hızlı recover ediyor bünye onu tecrübe ettim. Gerisi hakkında bişey diyemiycem. Ya ben öyle pek bir etkisini göremedim yada hakketen hissedilmeyecek kadar az etkisi var. Zaten superpump veya no-xplode falan alırım en fazla bunlar haricinde. Belki de BCAA. Onun bile etkisinden şüpheliyim gerçi.

Zaten önceden atmıştım natural bodybuilder bi adamla muscle&strength forumunda Q&A yapıyorlardı o da aynı şeyleri söyledi. Whey, casein, creatine, glutamine, vitamin ve fish oil alıyormuş. Diğerleri saçma sapan şeyler bence diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir iki ay boyunca protein tozu kullanmadım ve nerdeyse her iki antremanda bir yeni ağırlık rekorlarımı kırmaya devam ettim. Antreman sonrası 400-500ml süt + 4-5 kaşık dekstroz içiyordum. Yarım saat/bir saat sonra da eve gidip 400-500 kalorilik yemek yiyordum.

Ama son haftalarda o sütü yanıma alamaz oldum. Sabah spor çantamı yapıp evden çıkıyorum. Çanta akşama kadar kaynar sıcaklıkta arabanın bagajında kalıyor. Süt de o kadar saat shaker içinde bozuluyor tabi. Spor salonuna giderken yol üstünde kutu süt falan alıyordum ama protein tozundan pahalıya gelmeye başladı.

Yeniden syntha-6'imi ısmarladım, yanına da scitec creatine. Sabahları shaker içine protein, şeker, creatin'i karıştırıp su eklemeden atarım çantaya. Spor sonrası da suyu ekler içerim mis gibi ohhş. Sıcaklar geçince tozu yine bırakıp süte döncem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Cons said:

postworkout iççeksem öyle yaparım

Aynen. Üzüm suyu (dextrose) + protein + creatine + glutamine.

benimde post workout muhteşem supplementim bitince dün yaptım bunu elimdekilerle

optimum whey
glutamin
universal storm
evde tek içinde şeker olan şey oda arkadaşımın portakal şurubuydu onu koydum bide
dünyanın en kötü şeyi oldu zor içtim sdfgsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

esas sorun no xplode un gazli olmasi, dikkatli olun, gasparide bu sorun yok. kola sanki lanet sey.

ornegin bende 3 shaker var birinde iki kapak var birisi ince boyle hava ciksin diye icerken, bir ara onda iyi kapanmis olmasina ragmen o kucuk kapakcik acildi mutfagin tavani kirmizi kirmizi lekeciklerle doldu. zaten calkalamayin diyor ama calkalamayincada iyi karismiyor it.
Sosyal ağlarda paylaş

Off bugün bana da benzeri oldu. Syntha-6 Cookies and Cream ısmarlamıştım. Daha önce çilek ve vanilya alıp ikisinin de hayranı olmuşum. Bazen sırf öyle zevkine içiyodum. Cookies and Cream çook kötüymüş onlara kıyasla. Tadı içilmeyecek gibi değil ama kokusu rezil. Kapağı açınca bütün mutfağa böyle garip bi koku yayılıyor. Diğer ikisine güvenerek 2.5 kiloluk paket ısmarladım. Zor bitecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...