Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Jack3d takılıyormuş ben de Gaspari Superpump'ı seçtim.

Ya bu ya bu diyorum, noexplode diyorsun :). İkisinden biri olacaktı.

Neyse sonuçta bu kargo da gelince;

ON %100 Whey
ON Casein
ON Micronized Creatine
ON Opti-Men
ON Vassive-C5
ON Amino 2222
Universal Sterol Complex
Gaspari Superpump250

bi de Hardline Carbopure var onu da protein shake'lere katıyorum. Yurtdışından weightgainer almak yerine böyle katında karbonhidratı daha ucuza geliyor.

Neyse böbrek yetmezliği çekmezsem 1-2 ay bombardıman olacak hayırlısı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Behlul said:

100 tane yesem bile tutmuyor, bütün mideyi suyla dolduruyorum bazen yine katkısı olmuyor. Örneğin 2 jumbo pizza yiyip tıkansam, 10 dakka sonra tekrar acıkıyorum ama tıkandığım için yiyemiyorum mesela.

Yani bende doyma duygusu yok sadece tıkanma duygusu var...

O insulin dalgalanmasi ile alakalı. Ben de zamanında ne bulursam yiyip doymuyordum. Şimdi 1700-1800 kalor ile doyabiliyorum.

Şekerli şeylerden kaçıcaksın, hele yalnız başına hayatta yemiyeceksin. 100 tane elma nedir? 100 tane saf şeker kaynağı.

Yediğin öğünler bir sağlıklı protein kaynağı, protein miktarı kadar ya da biraz daha fazla glisemik indeksi düşük karbonhidrat ve biraz sağlıklı yağdan oluşursa benim gibi iştahlı adamı bile gayet tok tutabiliyor.

Örnek: 150 gram tavuk göğsü, 1 tabak brokoli/karnıbahar, 1 çorba kaşığı zeytinyağı, yanına bir dilim kepekli ekmek ya da üstüne bir porsiyon meyve. En az 3-4 saat tok tutuyor. Tabi benim 77 kiloyum, kilonuza göre scale etceksiniz porsiyonları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...