Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dershane :(

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Nolurdu lan olmasaydı bugün uff ya da şöyle sınıfta 1 tane güzel kız olsaydı gitmek için sabırsızlansaydım nolurdu lan :(

Şimdi yatağımda mışıl mışıl uyumak varken bu posttan sonra 9da başlayan dersanem için evden çıkıcam.5dk daa uyusaydım nolurdu ya?

Neyse çoraplarımı giyeyim ben bb
Sosyal ağlarda paylaş

her cuımartesi arkadaşta kalırdım.. pazar sabahı kalkardık.. inerdik bostancıda kahvaltı ederdik.. tabi bu arada ilk iki ders kaçardı sonraki i dersde ayılmaya çalışırdık sonraki iki dersde de uyurduk

işte benim dershane deneyimim böyle oldu.. ama köpek gibi hafta arası ders anlatırdım anlamayanlara
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben pendik/yenişehirde(sabiha gökçenin götü olur buralar) oturup, kadıköydeki dershaneme(dilko olur oralar) gidiyorum her hafta sonu.
haftaiçleri de etüt var ama yemiyo gitmek.
8.30da başlayan derse gitmek için 7de evden çıkıyorum sabahın köründe.
7de evden çıkabilmek için 6da uyanıyorum, 6da uyanabilmek için 11-12 arası uyuyorum.
LAN:(

her sabah 6.30da uyanıp okula gitmek de koyuyo gerçi.lisedeki 5. yılım ayrıca, selam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:
abi ben pendik/yenişehirde(sabiha gökçenin götü olur buralar) oturup, kadıköydeki dershaneme(dilko olur oralar) gidiyorum her hafta sonu.
haftaiçleri de etüt var ama yemiyo gitmek.
8.30da başlayan derse gitmek için 7de evden çıkıyorum sabahın köründe.
7de evden çıkabilmek için 6da uyanıyorum, 6da uyanabilmek için 11-12 arası uyuyorum.
LAN:(

her sabah 6.30da uyanıp okula gitmek de koyuyo gerçi.lisedeki 5. yılım ayrıca, selam olsun.

ben kartaldan hatta yakaciktan
avcilardaki okula gidiyorum haftada 2 gun
2 deki derse metrobusle 12 de cikiyorum
13 50de okulda oluyorum
yol yaklasik 80 km felan
ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...