Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G2play adında bir site

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Şu steam olayı nasıl çalışıyor biri kabaca anlatsa da denesek. digital download'a pek sıcak bakmıyordum ama bir oyun parasına burdan 3-4 oyun alınıyor ehuhue.

bir de oyunu aldım, indirdim kurdum diyelim. 2 gün sonra formatlamak zorunda kaldım pc'mi. oyunun yedeğini vs nasıl alıcam? mevcut key'imle indirebiliyor muyum tekrar vs?
Sosyal ağlarda paylaş

yok turkry seciliyse error verdi bende. poland yapınca düzeldi.

o değil de ea ne gerizekalı bi site yapmış.

adamlar da add my games diye bişey var login olmuşken şifre istiyor ama kendi şifremi kabul etmiyor. maille şifre istedim. benim yazdıgım şifrenin yarısını yollamışlar. ama onu da kabul etmiyor sistem.

password change e giriyorum this email in use diyor sanki yeni üyelik alıyormuşum gibi. of çıldırttı
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Şu steam olayı nasıl çalışıyor biri kabaca anlatsa da denesek. digital download'a pek sıcak bakmıyordum ama bir oyun parasına burdan 3-4 oyun alınıyor ehuhue.

bir de oyunu aldım, indirdim kurdum diyelim. 2 gün sonra formatlamak zorunda kaldım pc'mi. oyunun yedeğini vs nasıl alıcam? mevcut key'imle indirebiliyor muyum tekrar vs?

Aldığın oyunlar steam account'una ekleniyor. O account ile dünyanın herhangi bi yerinden steam'e girersen account'undaki oyunları yükleyebilirsin vs. Bu şekilde sınırsız sayıda bilgisayara yükleyebilirsin, ancak aynı anda bir account sadece bir bilgisayarda aktif olabilir; yani tek bir kişi oynayabiliyor :)

Backup da alabiliyorsun bu arada yüklediğin oyunların; sonra steam'i tekrar bilgisayarına yükledikten sonra o backup'dan oyunu daha kısa sürede kurabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...