Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imba druid rehberi

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

said:
BeĞenmedİysen EmeĞe Saygi Duy Dostum.
EnİŞtemİn Kuzenİyle Bİrlİkte Oynarken Adam Gİttİ ÜŞenmedİ 30. Leveldan 50. Levela İtem Aradi 1 Ay Boyunca Ve Nezİh Bİr Set Yapti Kendİne 58. Levelda Outlande Çikacak Olmasi Nİye Bİr Sorun TeŞkİl Etsİnkİ GÜzel KardeŞİm Yalarim Senİ Bu Arada ArkadaŞlar Balance Druidlere Gelen Nerflerİn Hakkinda DÜŞÜncelerİnİz ??

ahahahah yarıldım akşam akşam
Sosyal ağlarda paylaş

Alakasız olacak ama 1 haftalıgına feral halde low level questleri en hızlı sekilde solo yapıcak bir buildeihtiyacım var ne tavsiye edersiniz. Northendde sadece boreandeki questleri tamamladım ve geri kalanı max hızda bitirmek istiyorum. İtemlarım malum AH bazlı yani idare eder haldeler ama zaten mobların cogu bende 8*10 level dusuk yani sorun olamamları lazım diye dusunuyorum. Feral Cat halde en hızlı questing build hangisi? Elbette benim char 80 :)
Sosyal ağlarda paylaş

"tmm low lvl lar bunu kullansa iyi olabilir diye yazdım daha 25 . lvl dayım yardımcı olmadıysa kapatılabilir su anda paladinler cok kolay oluyor

belki paladine zorlananlar kullanabilir"

adam daha 25. lvlda ama druidi çözmüş bitirmiş yazıklar olsun 80im diye geçiniyorsunuz bir tutonuzu yemedik daha

bi de paladinde zorlananlar kullanabilir ?? paladinde zorlananlar balance giderse iyi olur sanırım gfzghawg
Sosyal ağlarda paylaş

rahsan sdfs said:
Beyler Bakin Ben En Az Sizler Kadar Biliyorum Bu IŞi Siz HiÇ Bİr Zaman Malfurion Veye Thunder Bluff Ve Darnassustaki Druidlerle Burning Steppes I KariŞtirmayin.onlar Bu IŞin Uzmani Siz Bi Bu Ikİsİne Bakin Bide Burning Turninge. Bizdekiler Arenaya 31/31/10 İle Çikiyor.ve Bizde Sadece 3 Tane Female Tauren Druid Var Dikkatinizi Cekerim Ben Herseyi Sizden Daha Yakin Takip Ediyorum.ve Benim Dedigimi Anlamadiniz.o Niye Kiziyorsunuz Diyen Bilader Sen Kizmak Nedir Bilmiyorsan Sana Bu Saatten Sonra Anlatamama Anladinizmi Beni.siz Daha O Ferocious Bitelarin Icinde Ne Var Ne Yok Onlari Bi ÖĞgrenin Beyler Bakin Biribirimizi Kirmayalim.anlastik. Ben Bu Isle 2 Senedir Ugrasiyorum.anlastik Mi Arkadaslar.
ahahah fatal error
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
rahsan sdfs said:
Beyler Bakin Ben En Az Sizler Kadar Biliyorum Bu IŞi Siz HiÇ Bİr Zaman Malfurion Veye Thunder Bluff Ve Darnassustaki Druidlerle Burning Steppes I KariŞtirmayin.onlar Bu IŞin Uzmani Siz Bi Bu Ikİsİne Bakin Bide Burning Turninge. Bizdekiler Arenaya 31/31/10 İle Çikiyor.ve Bizde Sadece 3 Tane Female Tauren Druid Var Dikkatinizi Cekerim Ben Herseyi Sizden Daha Yakin Takip Ediyorum.ve Benim Dedigimi Anlamadiniz.o Niye Kiziyorsunuz Diyen Bilader Sen Kizmak Nedir Bilmiyorsan Sana Bu Saatten Sonra Anlatamama Anladinizmi Beni.siz Daha O Ferocious Bitelarin Icinde Ne Var Ne Yok Onlari Bi ÖĞgrenin Beyler Bakin Biribirimizi Kirmayalim.anlastik. Ben Bu Isle 2 Senedir Ugrasiyorum.anlastik Mi Arkadaslar.
ahahah fatal error

Ya ben bu yazıdan hiçbirşey anlamadım ha. Hatta bana sanki kelimeler karışık dizilmişte, onları belli sıra ile dizersek anlamlı bir paragraf elde edebilir gibi geliyor.

Yazılanaların doğru yada yanlış olmasını geçtim, bunlar cümle bile değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...