Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 saatte 3 kez karabasan görmek

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

elesso said:
bende uykum olamdan uyuyunca oluyo

evet genelde böyle durumlarda görürsünüz karabasanlar, aşırı sıkıntılı kabuslar, en abuk rüyalar falan. mesela 10 saat uyuduktan sonra yapıcak bi şey yoksa uykuya devam kasarsanız oluyor mutlaka. bir de uyku yokken zorla uyuyunca aşırı çok rüya görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok net 2 saatte 3 kere felç oldum. Böyle futurama'daki gibi sadece kafası olan evil twin'im psychic abilityleriyle beni baya bi öpüyodu. Hayatımda hiç bu kadar inlediğimi çığlık attığımı hatırlamıyorum. Anneme sesimi duyurmaya çalışıyodum rüyamda beni kurtarsın diye. Vücudumu oynatamıyodum.

Romantik cici çocuktan piç moduna geçtim bu hafta rüyama yansıdı karabasan olarak evil twinim geldi dsfs :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Çok net 2 saatte 3 kere felç oldum. Böyle futurama'daki gibi sadece kafası olan evil twin'im psychic abilityleriyle beni baya bi öpüyodu. Hayatımda hiç bu kadar inlediğimi çığlık attığımı hatırlamıyorum. Anneme sesimi duyurmaya çalışıyodum rüyamda beni kurtarsın diye. Vücudumu oynatamıyodum.

Romantik cici çocuktan piç moduna geçtim bu hafta rüyama yansıdı karabasan olarak evil twinim geldi dsfs :D

Kız reiki falan mı yapıo lan yoksa O_o Dikkat et =/
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle durumlarda iradenizin güçlü olması baya bi işe yarıyor.
Bana da oldu geçen, rüyamda yataktan kalkmaya ve evdekilere seslenmeye çalışıyodum. Nefes alamıyodum bağırmaya çalışınca kusmaya falan başlıyodum iğrençti. Sonra ORÇUN SEN YARDIM ET dedim ve kontrolü ele aldım. Sonrasında tek yapmam gereken göz kapağı kaslarımı hareket ettirmek oldu. Bu başarı hayata bakışımı değiştirdi.Ben de bunu sizinle paylaşmak istedim.
Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...