Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi arkadasimla yaptigim kucuk konusma..

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Hem fethullah i hem akp yi destekleyen bi arkadasimla konusuyordum. 2 farkli olay.

- Abi ben turbanli insanlari universitede gormek istemiyorum. Benim icin turban bi simge. benim annemde basini orter ama turban takmaz. Senin onlarin universitelere gitmelerini istemeye hakkin oldugu gibi benimde istememe gibi bi hakkim yok mu ?

- Cevap: Kafani cama gecirirsem, anlarsin..

----------------------------------------------

- Abi bu akp ulkeyi satti,bitirdi. Ozellestirmedigi yer kalmadi. Hepsinide yabancilara satti. Sence normal mi bu ?

- Cevap : Iyide Akp satmadi ki bir sey.. Sadece 49 yilligina kiraya verdi.

Bu cevap karsisinda gulem mi aglayayim mi bilemedim. Ya bu adamlar nasi yetisiyor yada ne sokuyorlar boyle insanlarin kafalarina merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

yasadigim yerde goruyorum. Konusmak hosuma gidiyor..

- hadi abi disari cikiyoruz, eglenicez, gelmiyormusun?

- bu gun olmaz.. yarin cuma.. bu gun mubarek gece..

En cok sevdigim sey.. Gecen bi gece klubunde kizlara yazmaya calisan , sabah namazini bize kildiran imamin oglunu gordum. garip geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:
voys +1
insanlara sık sık abi demeyin
yada bi arkadas gurubunuzda deyin
diğerinde demeyin
aradaki farkı kendi gözlerinizle görün.

kesinlikle. insanların hareketlerini ve konuşmalarını biraz gözlemleyince, kimi kendine denk gördüğünü, kimi aşağıda kimi yukarıda gördüğünü açık ve net fark edebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd said:
- Abi ben turbanli insanlari universitede gormek istemiyorum. Benim icin turban bi simge. benim annemde basini orter ama turban takmaz. Senin onlarin universitelere gitmelerini istemeye hakkin oldugu gibi benimde istememe gibi bi hakkim yok mu ?

- Cevap: Kafani cama gecirirsem, anlarsin..

en mantıklı cevabı buydu, iyi demiş kimle konuştuysan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...