Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Bizim clanda 3 altı olan 2 kişi var ve kalanının nerdeyse tamamının 1 altı var, zor birşey değil 1iyle exploit diğeriyle macro :) Zaten çoğu kendi charını exploit için kullanmadı hiçbir zaman bu sayede ban yemediler, birçok alt charları banlandı bu adamların.

Edit: Bizimkiler eploit yapmadı bu arada söliyimde macrolamak ve gather için kullanılıyor altlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bile varsa bunlarda olmasını beklerim çünki bu adamlar yıllardır online oyun oynayan insanlar. TheMercs denen 10-15kişilik clan dünyanın mmo bazında en eski clanı bu ispatlı felan bu konuda kimse tartışamıyo zaten adamlarla. Aralarından 2 tanesi profesyonel oyuncu onuda biliyorum(dünya çapında fps vs turnuvalarına katılmaları için sponsorlardan dolu para alıyorlar).

Bende 2 desktop 1 laptop var aslında 3 :P

Neyse yalnız ben bu adamları savunuyo gibi oldumki öyle bi isteğim yok kapatalım bu konuyu :P
Sosyal ağlarda paylaş

benim acelem yok,yavaş yavaş kasıyoruz diyecem de,hergün bir arkadaş geldiği için,öğret göster v.s derken,etkiliyo biraz da yarında bir arkadaş dhaa geliyor,ondan sonra full abanıcam da,ben birşey sorucam,düşman hamletleri kaleleri v.s gidip duvarlarına vurarak skill kasamıyoruz değilmi,20 tane blood wall da adam var 30 tane skill kasan eleman var:S
Sosyal ağlarda paylaş

http://i233.photobucket.com/albums/ee141/Darkwishcypher/mhmmm.jpg

http://i233.photobucket.com/albums/ee141/Darkwishcypher/navy_brigs.jpg

http://i233.photobucket.com/albums/ee141/Darkwishcypher/spider_scarab.jpg

Caxtlayı yerle bir ediyoruz bitti sayılır...

CBay siegelendi demin Bingildak ama kim siegeledi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Saka gibi ya.. dun cbay'i siegelediklerinde toplam 18 kisi online vardi alliancedan. 7'si bizdendi zaten. Biz alliance'in en ufak claniyiz. Cbay'e 20-25 kisi girdiler. Shard holder'i da tiq'e saklamislar bi 20-25 kisi de onu koruyor. Graveyard gelmeseydi hicbir sey yapamiycakdik. Graveyardin "yarim" olarak geldigi "yardim" gucu bizim butun birligimizden fazlaydi. Olu ati tekmeliyoruz resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Saka gibi ya.. dun cbay'i siegelediklerinde toplam 18 kisi online vardi alliancedan. 7'si bizdendi zaten. Biz alliance'in en ufak claniyiz. Cbay'e 20-25 kisi girdiler. Shard holder'i da tiq'e saklamislar bi 20-25 kisi de onu koruyor. Graveyard gelmeseydi hicbir sey yapamiycakdik. Graveyardin "yarim" olarak geldigi "yardim" gucu bizim butun birligimizden fazlaydi. Olu ati tekmeliyoruz resmen.

Bizden kaç kişi yollamışlardır bilmiyorum da bi ara 55 kişi vardık online sonra saat ilerledikçe azalıyordu Caxtla da kimse gelmeyince pvp için baydı millet bütün gece şehri yerle bir etmekten :P

Mortis said:

ben sana diorum darkwishin clanına geçelim die huehue

hatta exiliuma söleyelim madem, direk exilium olarak allianceı terk edip Graveyard a geçelim xP

Daha öncede dediğim gibi sizinkiler NA olduğu için ve transfer edicekleri için bizim alliance pek sıcak bakmayabilir konuya sonuçta transferler gelince alliancedan 1-2 clan transferliycek ve biz EUlara EU adam lazım sonuçta :) Clana gelmek isterseniz ben alınmanız konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim inanmıyorsanız sorun tanıdığınız kişilere,herifler full setlerle beklediler saatlerce üst kale de gitmediler,sanırım siyasal bir çekişme var,kaleyi kuran alliance kendini kral olarak görüyor gerçek mana da ve buna itiraz eden clanlar var,dün ben dahil hammer time dan full parti online dık kimse gitmedi,herkes hamlet le uğraşıyor,ama caxtla ya da iyi oldu diyecem de herifler alliance chatden milyon goldlardan bahsediyorlar yapmak için v.s bilemiyorum,yokmu casus accountunuz gelin görün:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...