Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Ben şu anda solo kasıp sadece gold bazında 3.5k kazanabiliyorum ama çok skill lazım kestiğim mob için :) 2 kişi gittiğimiz bir yer var orada ise regleri satabilirsen saatte adam başı 4-4.5k gold yapıosun tabi key felan saymıyorum.

Bu arada mortis bingildak en son verdiğim youtube linkinden HD izleyin derim dün geceki hamlet fightı adamın PoV çok müthiş değil(fazla gerilerde adam ben genelde en öndeydim hep :P) ama baya bi çekmiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi mümkünse 2 yada 3 kişi kas superwizz. Tek kişi skill in olsun olmasın yalan olursun.İkinci olarak mob kesmenin en rahat yolu archery ve magery.Staminan bitene kadar ok atacaksın stamina bitince mana tükenene kadar mana missile ve heal self çalışacaksın....Ama dediğim gibi tek kişi olmaz. Misal dün kuzen le orc kamp 3 kere temizledik ama yeri geldi o kılıç kalkan çekerek mob u önüne aldı ve deli gibi parry-block yaptı ben arkadan çalıştım (arkadan moblar daha fazla hasar alıyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

Tek başına temizleyebileceğin goblin ve kobold kamplarıda var.Dün kuzenin savaş skillerinden yoksun dummy karakteriyle 3 tane kamp temizledim :D iş okla aim alabilmeye bakıyor birazda strafe le ok ve büyülerden kaçmaya, tabiki birde spritle topukların kıçına vura vura kaçabilmeye :P bunları yapar arada staff equip edip heal self atabilirsen kolay mobların bulunduğu kampları temizleyebilirsin tek başına.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=205528

Oyundaki en sağlam pvpcilerin allianceında üst rütbe birisi allianceın resourcelarının %50+sını gidip öyle birilerine bilerek ölerek veriyor sırf guilde zarar vermek adına :D

İnsanlar dupe diyor ancak steedgrass sayısı hariç(1860 felan sanırım videoyu sabah izledim hatırlamıorum) kalan herşeyi "wall exploit" ile kazanılmış parayla alabilirsin sonuçta(bu exploit fixlendi). Bingildakın yanında ölmüş hemde adam sanırım bingildak cesedin bir kısmını lootlayabilmiş :D sırf steedgrass 560k felan eder sanırım satmaya kalksan da şaka gibi yani diycek laf az.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben saldırmadım aslında. Siz şehrinizin dibindeki bizim hamlete siege yaptınız bizde savunmaya geldik, aslında hiç şehrinize saldırmıycaktık 2 saat hamleti koruyacaktık(sizin çok adamınız vardır sanıorduk). Sonra ben sıkıldım dedim bi 3 mount alayım gideyim kaç kişiler diye ve aynen öyle yaptım(bankaya kadar ölmeden gitmekti amacım ki başardım). Baktım şehirde 20 kişisiniz hemen söyledim ve bastırdık şehre girdik kestik sizi sonra shardholderı bulduk onu kestik siege i kazandık yerden hiçkimseyi nerdeyse lootlamadan çıktık şehirden ve +22k kazanmış olduk.

Lootlayabilirdik sizi daha farmlardık orda aslında ama niye lootlamadık bilmiorum çıkın dediler şehirden bizde çıktık. Tüm saldırıda bizim tarafdan ölen 1 kişi oldu o da bizim clandan gaza gelen bi eleman gitti asansörden atladı mountsuz :D

Edit: Yerde gördüğün cesetler bizim değil sizin tarafındı yani lootladıysan kendi adamlarını lootladın :D
Sosyal ağlarda paylaş

bankaya kadar geldinmi? :D abi tam önümde bankanın önünde yatırmadılarmı seni anlamadımki,az dediğin çatıları görmedin yerdeki adamlardı 20 kişi çatıda en az 20 kişi daha vardı:D,bir daha bekleriz ,çoğu newbie adam yine de iyi savunduk,ayrıca ben çatıda sizden en az 5-6 kişinin öldüğünü gördüm yani,amma abartıyon ha
Sosyal ağlarda paylaş

Bankaya kadar geldim clanstonun ordan dönüp köşede öldüm bankayı gördüm o da yetti :) bizim 14 kişi SD grubundan ölen 1 kişi oldu ve lootunu HoE clanından birisi kurtarmış.Diğer clanlara sormadım ölen varmı diye ama ölen olsa genelde alliance chatte yazılıyor öğrenirim varmı yokmu ama gank alamadıysanız kestiğiniz adamı ozaman onu kill sayma :) Eğer tavanlarda felan 20 kişi daha vardı diyorsanız yazık diyorum biz daldık içerinin kontrolunu ele aldık siz napıonuz yukarda? Ventte shardholderı bulduk diye bir laf bile dönmedi sen öyle düşün adam gümbürtüde öldü yani kasmadık bile herif burda nukeleyin diye bir ses yoktu ortamda. Taktiksel olarak başarısızdınız ozaman :)

Bu arada ben şehirinizden çıkan en son kişi sayılırım(2 parti asansör çıkıldı) ve eğer tavanda 20adam varsa neden biz aşağıda asansor bekleyen son 6 kişiye saldırmadınız? Allah aşkına hiçmi lideriniz yok bi siegede?

@Mortis Birgün bizim clana felan gelirsen (transfer öncesi) ve 1-2 siege e katılırsan kaça kaç naısl adam kesiliyo görürsün bana biraz daha inanırsın belki :) elemental magic sağolsun karşıda yoksa inanılmaz bir etkili oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte bu dupe/exploit neyse bu adam tüm malı üstüne alıp bingildakın yanında ölmüş birileri daha vardı videoda kapabildiğini kapmıştır bingildak.

Bu arada dünkü şehrinize geldiğmizde siz 20 sanıyordum ben ve biz 40 kişiydik söyliyim yani bingildak sparta durumu felan yok oyunda daha hiç 30-40 kişinin AoE li fightında bulunmadanda fazla sayılar yenilemez zannetmeyin derim ileride fikriniz değişir...
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha bu charı açalı 1 hafta olmadı,çoğuda öyle bizim clanda 2*3 kişi harici,dün ilk hamletimizde aldık clan olarak,ve 1 türk arkadaş daha katılarak clanda toplam 3 türk olduk,clan master ele geçirirsiniz yakında gibi birşey diyo,ama hedef adayı,düşman istilasından kurtarmakmış ahahaha,1 aya gerçekleşir heralde millet manyak gibi kasıyo:D
Sosyal ağlarda paylaş

Biz 1 ay olmadan satarız bence yssamdaki mekanlarımızı :) Şu anda çok iyi gelir kaynağı ama, yssamda 2 hamlet + 1 şehri 100k golddan açık arttırmaya çıkarmıştık ve 100 e bile satarım demişlerdi ama noldu sizin alliance vs bi dolu alliance gaza geldi siegelere başladı biz de 10 günde 200k gold yaptık sırf defans yapmaktan. Bi noktada elbet tekrar satılıga çıkarırız ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim allianceımız zamanında sadece 1 hamlete sahipti, yani biz zor günleride gördük diğer insanlar gibi serverın ilk haftası şehir alıp etrafımızdaki herkesle ally olup tutmak bu şehirleri, hepsi savaşılarak alındı aynı şekilde gaybedersek gerekirse tekrar savaşır tekrar alırız oyun PvP oyunu eğer yenebiliyorsanız şapka çıkarılır savaş devam eder :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...