Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Oyunda belli sinirlara kadar skill farki nerdeyse hic fark etmiyor. Nedir bu skiller? Elemental magicleri 50.0 skillerinde gelen buyuler. Melee'ye gelen masteryler (75.0 geliyor). Bu cizgilere kadar, atiyorum 0 two handed sword ile 50 two handed sword skill arasinda 15'den 18'e yukselme kadar bir fark var.

Oyunda fazla vakit gerektiren sey UO'da oldugu gibi item ihtiyacidir. Instanced olmadigi icin tamamen guvenli para kasabilme sansin yok. Kendin yapsan yine vakit aliyor. Bu yonden oyun cok vakit aliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim alliancedan 2 guild reroll yaptı onların yerine önceden konuştuğumuz başka bir clanı aldık aramıza ama serverda bir populasyon azlığı olucaktır bir süre tahminen fakat mainland de sorun yok şu anda bizim bölgeler baya pvp görüyor :)

Yssamda durumlar nedir siz söyleyin , ben bir süredir uğramıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yssamdaki 2 şehrimizi birden Shardholder kullanarak 30 dakka arayla siege ettiler Mehatil'i Deitas etmiş diğerini kim bilmiyorum şu anda , stajdan bilgi almak zor oluyor :P Bu saatte NA playerlarımız ayrıldıktan sonra pek bir adam olcağını sanmıyorum oyunda hayırlısı :)

Edit: Caxtla adlı 2. şehrimizi VooDoo mudur ne öyle bir clan siegelemiş :P Bunlar alliancedır da hangisi bilmiyorum.

Edit2: IRON adlı alliancemış :D İnanılcak gibi değil bukadar mı yürek olmaz 2 şehir 2 hamleti olan alliance 2 farklı şehre birden shardholder siege i açıyor aynı anda...
Sosyal ağlarda paylaş

IRON THEM ALL!

Bu arada beni cok sevindiren bir sey buldum.

* Pve increases skill gain alot faster (seems like CONFIRMED)
* herbgathering increases INT (confirmed)
* clan farm/grove and stuff has like double resources (confirmed
* Stat gain seems faster (@fishing, gathering, fighting. but not for afk swimming it seems)

forumlarda patchden sonraki izlenimlere gore liste yapmislar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...