Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Rakamları bilmiyorum ama Human-Dwarf-Mirdain karışımı clanların toplamda alfarlardan fazla adam sayısı var ona eminim ama tek ırk olarak bakılırsa alfarlar en fazla olabilir emin değilim fakat oyunda herkes birbirini kesiyor hangi ırksın pek mühim değil. Bankada zırhlarınla oturursan sonucuna katlanırsın valla ki ben yaşamadım kesilen birini görmedim ama yapmışlar forumlarda ağlayanlar var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Darkfall Satış

Buradan alabilirsiniz öncelikle bir üyelik almanız lazım daha sonra da satın almaya çalışıcaksınız satışlar açıldığında.

Bankadan çalmıyorlar olay şu: Bankada setini giymiş bir player görüyorlar diyelim ve adamı çevreliyorlar adam kaçamıyor adamı kesiyorlar guard towerlara ölmeden sonra ölüyorlar kesenlerde. Başka bir arkadaşlarıda geliyor ve öldürdüleri playerın cesedi lootluyor bankalıyor :) Kendim rastlamadım ama yapıyormuş bir clan özellikle uzak durun diyorlar bunlardan forumlarda.

Not:Yeni Alan yetkilisi olarak attığım ilk mesaj oluyor hayırlısı diyelim arkadaşlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası AV firması gerçekten çok cesaret isteyen(bir okadarda korkak) birşey yapıyor bukadar çok satın almaya çalışan insana kısıtlı sayıda oyun satışı açarak ve insanların büyük bir kısmı vazgeçmiyor açıkçası daha önce duymadım böyle bir hareket hiçbir online oyun firması tarafından.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.eu1.darkfallonline.com/news/ buradan serverların durumunu görebilirsiniz. Şu anda maintenance yapılıyor o yüzden offline. Check4Change adlı firefox addonunu kullanarak player server kısmına c4c yi ayarlayıp serverların ne zaman açıldığını rahatlıkla takip edebilirsiniz surf yaparken vs. :)
Sosyal ağlarda paylaş

sayın yetkilim download linki verir misiniz :P
hayırlı olsun hala ikna edemedin beni ama gecen bir mail bekliyordum o ara su online seyredilen yerde bakarken adamı loot ladıkları ekran geldi karsıma icimde soyle birseyler eridi :D belki alırım vakitsizim ve 1 char olayı kotu olacak (sonucta 1 char demek oyunu bırakmayan herkes imba olacak demek kotu tercih pazarlama ve satıs acısından ve benim gibi az oynayanlar acısından... wow bu noktada en genel ornek olacak gene adamlar bi class buff layıp herkese kastırtıyolar sora baska bi class buff layıp onu kastırtıyolar online suren de cogalıyor bu sekilde daha cok para kazanıyor blizz alcagı ama sonucta adamlar imba otesi olduktan sora sıkılıp baska char kasıyorlar ve sana girecek action kalıyor bu oyunun sonu ile ilgili tedirginligim b noktada 2 yıllık bir karakter hem buyucu hem okcu hem 2h sword ya da 1h sword shield ustadı olacak sen ne uzaktan ne yakından hicbir sekilde birsey yapamayacaksın ezilmeye mahkum olacaksın beni bu nokta dusunmeye sevk ediyor- bu kadar uzun parantez mi olur yuh) umarım download linkini en kısa surede verirsiniz sayın darkwish :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kimseyi oyunu almaya ikna etmeye çalışmıyorum zaten ortada 100 e yakın ilgilenen insan vardı ve Azmodai'nin yorumlarından sonra çoğu vazgeçti ancak bir kısmıda halen ilgileniyor. ben bu arkadaşlara oyunla ilgili gelişmeleri aktarıyorum, birazda kendi maceralarımı aktarıyorum.

Darkfall Official Torrent

Buradan official torrentten indirebilirsiniz hız durumu nedir bilemiyorum.

Edit:Şu anda zaten herkes hem büyücü hem okçu hem melee istediğiniz kadar oynayın kimseye 1 shot yapamayacaksınız bu oyunda emin olun. 2 yıl oynadıktan sonra adam bırakda 2 günlük karakteri harcayabilsin ki o 2 günlük chara adamla aynı armoru verirsen emin ol harcayamaz kolaylıkla.

Skiller ilerledikçe yeni abilityler, speller vs geliyor ama mesela ben şu anda 30 polearm skillimle 65li birisini rahatlıkla kesebiliyorum.Kişisel yetenek vs de önemli ama dediğim gibi 2 yıldır oynayan birisinin 2 günlük birini ezmesi kadar doğal birşey olamaz bana göre :) Racial şehirlerinde Guard towerlar tarafından korunduğu düşünülürse yeni başlayanların çok sorun çekeceğini zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girince en rahat oynanabilirlik için yapılması gereken ayarlar:

Dynamic lightning(yanlış hatırlıyor olabilirim) bunu 0 yapın.
Tüm shadow ları kapayın.
Post processing i kapayın.
Input Options menusunden mouse smoothing i kapayın.
Vegetation ayarlarını minimum a getirin.

Bunları yaparsanız sorunsuz birşekilde oynayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bence skill cap her türlü olmalı, eğer skill cap olmıcaksa charlar bi süre sonra ölmeli falan öbür türlü hem gerçekçilikten uzak olur hem de gerçekten yeni başlayanlara sorun olur..

düşünsenize bi grupla başlıosunuz bi şehir kuruosunuz.. her türlü ezilmeye mahkumsunuz. ya da bi şehrin altına girceksiniz. ama hep amele olcaksınız siz o şehirden çıkarsanız yine ezerler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...