Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Bende oyuna girebildim sonunda, sıralar dışında görebildiğim bir sorunu yok. Onun dışında oyun zaten resmen dört dörtlük =)

Guild olarak Warhammer Online'dan da tanıdığım Harm'a başvurdum. Bugün başvurum kabul edilmiş. DF'de nasıl bir guilddir bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

http://i233.photobucket.com/albums/ee141/Darkwishcypher/2rafts_12man.jpg

http://i233.photobucket.com/albums/ee141/Darkwishcypher/2rafts_12man_MM.jpg

Bugün 4 saat boyunca Human ve Orc topraklarında terror estirdik :P bi 6-7 saatlik gathering malzemesi topladım sırf ben loottan :D Buda denizde karaya giderkenki ss ler başka almadım euhe :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bizim guild biraz hardcore şu ara :P serverın alfar clanlarının %80 i savaş ilan etmiş durumda sanırım bi 13+ clandı en son paso yenileri ekleniyor :D 1 player şehrimiz var ama içinde hiçbirşey kurulu değil(limanlı bir nokta eğer bir gün kurarsak gemi yapabilicez yani) şu anda oyundaki siege sisteminin saçma bir durumda olması şehri kurmak için uğraşmıycağımızın bir göstergesidir kendine clanının online olmadığı saatlerde gelip şehrin yalan edilmesin diye yakınlarda sağlam bir clanla alliance kurmazsan(bu clanın sen offlineken oynuyor olması lazım) hiçbir anlamı yok ki Alfar clanlarının hepsi zerg kurdu bizim adada 6 şehir var 4 ü düşman 1 iyle neutralız onlarla dost olup şu zerglen kapışma gibi birtakım politik işlemler sürüyor ama net değil. Guildin 60 kişi civarı oyunda 2 gün önceye kadar 15 den fazla online çıkmıyordu 2 gündür özellikle bugün 25 kişi rahat vardır bir npc şehrine bağlandı tüm clan adanın birinde oraya kimseyi almıyoruz bizim mekanımız gibi kullanıyoruz şu anda :P

İstiyorsan başvur ama artık okadar çok insan buradan başvurduki yeminle bana soracaklar içerdenmi fethetmeye çalışıyorsun diye clanı :D

Edit:Şu anda dost olmayla ilgili konuştuğumuz clanlar hariç herkesi kesiyoruz genelde "blue dot policy" yani senden değilse düşmandır :P
Sosyal ağlarda paylaş

Valla adamlar ya bu işi çok iyi biliyorlar biz anlamiyoruz bişeyden yada adamlarin elinde patliycak. çünkü açıkcası öyle pek umurlarında da değil. kim oynuyormuş kim oynayamiyormuş kim satin almiş kim alcakmiş illa ki maddiyata dayalı iş yapiyorlar ama hiç umurlarında değil görünüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Alfheim şu anda 1 server var ve yenisini/yenilerini açsalar bile trial ın şu aşamada hiçbir artısı yok AV için.Zaten binlerce insan oyunu almak için her gün refresh kasıyor sitelerinde onlar bir alsın etsin daha sonra almayı düşünüp denemeden karar veremeyen kitle için trial yaparlar ki ha bugün ha yarın trial beleş olduğunda girip bakıcaksın sonuçta ve beklediğin gibi birşeyse alıcaksın ister başka oyunu oynuyor ol ister oynamıyor ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...