Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Mahirime binek eklenmez eğer 4 bacaklı koşma eklerlerse onada bir cast time vs koymaları şart zaten konmazsada 1 gün sonraki milletin forumlardaki ağlamalarından konur yani :)

Hitboxlar eşit değil Alfarlarınki en ufağı Mahirim ve Orclarınki en büyükler. Dwarflarla çok kapışmadım ama mahirim dwarfdan büyük o kesin daha demin orc mountunda (death pig) bir mahirimin önce mountunu sonra kendisini kestim sprint + yay ımla :)
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizcesi olanlar allah aşkına şu 2 threaddeki postları sırasıyla okusun gülmekten ölecem bunlara :) Sırayla okursanız 2. threadin sonundaki Yomm adlı elemanın postunu okuyun 15 kişilik(şu ara 50 oyuncu olsakda bazıları meşgul raidlere gelemiyorlar genelde, aktif oyuncularımızın oyunu almasını bekliyoruz :( ) aktif oyuncu kadromuz çokmu korkuttu nedir :D

http://forums.soul-pk.de/index.php?page=Thread&threadID=29512&s=54be088f97205cdbfd4e5d4766e5cc8db5f440db

http://forums.soul-pk.de/index.php?page=Thread&threadID=29558&s=54be088f97205cdbfd4e5d4766e5cc8db5f440db
Sosyal ağlarda paylaş

dark sizin clan türk mü?

değilse herkes alınca bi türk-paticik guildi kuralım da gösterelim kekolara..

ben bilg.i upgrade edicem şu oyunun satışları düzelene kadar...

bi vazgeçiom almaktan sonra dark'ın maceraları okuyorum tamam diorum..ama swtor'u beklemek de çok kafa yoruo he :D

dark oyundaki - lerden bahseder msn biraz fanboi damgası yiycen bak yoksa :D
bi de biliim harbi harbi para akıtçam sırf oyunu oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

siege sisteminin hıyarlığından bir iki sayfa geride bahsediyorum zaten okuduysan görmüşsündür. Bizim clan türk değil ve ben clanımdan extreme bir durum olmadığı müddetçe ayrılmayı düşünmüyorum kusura bakma ama yaratırsanız bir clan başarılar dilerim ve düşmanınız benim dosutm olmadığı müddetçe her türlü yardıma gelirim savaşlarınızda. Oyunda rakamlar düşündüğümden çok daha fazla öneme sahip yani bizim karşımızda şu anda 12 guild felan var hepside Alfar(aynı ırk kısaca) ve 3-4 taneside alliance a yeni katıldı yada katılacak yani ortalama 500 kişiyle savaşda olucaz yakında official olarak ve goonların tamamı geldiğinde düşünemiyorum zaten... Ama şuda var bugün 10 kişi adamların bankayı %40 hpden %8 e çektik ama gene hayvan gibi yığıldılar 10 vs 50 pek bir kasıyor biliyomusun :P kaçtık ama adamlar okadar kek ki 2 saldırının ilkinde 1 2.sinde 2 adam öldürebildiler...

Oyun şu anda alliance lara ekmek veriyor ve us guildlerinden dolayı şehir kurmak eğer bir allianceınız yoksa anlamsız. Büyücüler oyunun başında rezil elemental büyülere gelmeden sırf büyüylen viable değilsin yani. Gereğinden fazla grind var oyunda şehirmi yapcan hmm tamam 70k ondan 20k bundan 30k şundan grindle vs skiller desen greater magic için lesser elemental için greater vs kas babam kas ama şunu unutmamak lazım bu grind durumu baya kötü ancak oyun kısa dönemlik bişey değil ve 10larca charınız yok tek karaktersiniz o yüzden yıllarca oynanıcak karakter 2 günde kasılmamalı dimi :) Millet competitive oynamaya kastığından herkes sabah akşam kasıyor macroluyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazıları için kötü bazıları için iyi olan birşey daha var oyunda. Alignment sistemi <3 Canımın istediği her Alfarı kesiyorum ve alignment kaybediyorum ama bol bol başka ırkların bölgelerini basıp adam kestiğimden geri geliyor ve sürekli mavi kalıyorum :) Daha pk olmadım oyunda yani lol. Oyunda sayko işler yapanlar var mesela bankada gearlı birinin etrafını 4 kişi çevreliyorlar adama dalıyorlar guard towerlar bunları kesene kadar herifi kesiyorlar 5. bir arkadaşları lootluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Denlair sende oyunla ilgili izlenimlerini buradan paylaşabilirsin, dün akşam çok yardımcı olamadım kendi işlerim vardı ama sen heralde halletmişsindir çoğu şeyi :) Yeni oyuna başlayacak arkadaşlar sorununuz vs olursa bana sormaktan çekinmeyin elimden geldiğince yardımcı olurum :)
Sosyal ağlarda paylaş

dark biz okumaktan yorulduk, sen yazmaktan yorulmadın helal valla bu azmine:) umarım şu monitör olayını da çözer 22'' bir samsung alırsın yakında.
bu bankada bile ganklenme hedesini okuyunca cidden kızdım, ozaman bu oyunda çıplak daldaşak şeklinde 4-5 kişi beraber gezenler, her ortamda malı götürür gibi bir sonuç çıkıyor ortaya. grafikleri bu derece rezil olmasaydı ve bilinen hataları kısa sürede fixleyeceklerine inansaydım, bende acc alıp bir dwarf açmak isterdim. ama şimdiki haliyle pek ilgimi çekmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...