Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Strateji

Narstil

Öne çıkan mesajlar

ingilizce gerektirmeyen demiş arkadaş sen ne demişsin.. :)

age of mythology'nin de expansion'u çıkmıştı geçen aylarda, ikisini beraber oynayabilirsin. ben şahsen age of nations'dan (ana fikir süper ama o kadar kötü ki bazı formülleri) çok daha fazla beğenmiştim..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oha red alert 2'nin neresi vahim be!?!?! 2 sene kesintisiz oynandı be oyun.oyunu doğrudüzgün oynamadan bilmeden uydurmayın allahaşkına...[signature][hline]Guybrush Sheepwood(!?)!!!Maybe you've taken Elaine from me, Maybe you beated me on Monkey Combat but...but...I'll come back.
Sadece "Le"den bağlanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeChuck, 15 Mayıs 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
oha red alert 2'nin neresi vahim be!?!?! 2 sene kesintisiz oynandı be oyun.oyunu doğrudüzgün oynamadan bilmeden uydurmayın allahaşkına...

kaç sene sonra çıktı red alert 1 den
üzerine ne ekledi ?
bunca sene içersinde westwood neyi geliştirmiş
ki senin+sizlerin kesintisiz oynaman hiçbirşeyi değiştirmiyor benim açımdam

Ben bir filmin 2 cisi çıktığında 1 csi üzerine birşey eklemesini beklerim. Yenilikler olmalı
Aynı seneryo aynı kurgu sağlayıp; farklı oyuncular ( yeni üniteler) almak bir filmi izlenmeye değer kılmaz.[signature][hline]Profesyonel Öğrenci
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 15 Mayıs 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
herşeyi farklı , senaryo aynı değil aynının devamı

oynanış grafikler multiplayer serverlar taktikler herşey yepyeniydi

önyargılarından kurtulursan belki bi ara zahmet edip anlatırım sana RA2 nin ne kadar kral bir oyun olduğunu sevgili arkadaşım :))

seneryo film için benzettemeydi oyun için değil
tabii farklı olacak o kadar değilde
oynanışın ne kadar değiştiği tartışılır
yeni ünitelerle yeni 1-2 kombinasyon
ki atmosferi kaçmış bence yeni ünitelerin fazla fantastik
red alert 1 de daha oturaklıydı en azından

ki benle sen otorup yapsak
kesin daha güzelini yapardık
adamlar kemik kitlelerini kaybetmek için çok benzerini çıkartdı işte[signature][hline]Profesyonel Öğrenci
Sosyal ağlarda paylaş

o cengiz khan turn bazlı dünya haritası üzerinde giçiyosa o oyun baya eski ne zaman geçirmedik o oyunla ilk oynadıgımda ingilitereyi almıştım tek çıkış fransa idi oynıyoz fransa 8 yıllık antlaşma yolladı kuzenlerde kabul et güçlenirsin dediler güçlendik ama saldırmaya 6 yıl daha vardı :) ehe bekle babam dur akşam oldu HALA SÜRÜYO ANTLAŞMA AMA SONRA BAYA BİTİTRMİŞTİK OYUNU[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...