Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:
Rogue T8 2P Bonus -- Your Deadly Poison causes you to gain 1 energy each time it deals damage.

Buda imkansız mesela. 1 diye birşey varmı dalga geçer gibi. Ya 10 dur o yanlış yazılmıştır yada Gangren'nin dediği gibi placeholder olarak konmuştur.

O typo değil büyük ihtimalle de bu haliyle de çok güçsüz 15-16k total dmg artışı olur böyle 5dklik bir fightta.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

O typo değil büyük ihtimalle de bu haliyle de çok güçsüz 15-16k total dmg artışı olur böyle 5dklik bir fightta.

Gene 15k-16k arttırcaksa öp başına koy öyle bonusu. Hunter 2 parça bonusu 5 dakkalık bir combatda ortalama 5k damage artışı getiriyor. ^^

-Serpent Sting şuan ortalama bir Hunter'ın (%80 civarı uptime olarak ele alıyorum.) dps'inin %3'ü falandır ve 2.5 dakkalık bir combatda ortalama 20k-25k arası bir rakam vurur. Bu serpent şimdi %10 vursa ne olur vurmasa ne olur... T7 2 parça bonusunun yanında şaka gibi bir bonus koymuşlar t8'e. (tabi bu hali ile kalırsa)
-Birde bu hesap hareketin minimum olduğu ve mob/boss sayısının 1 olup Aoe yapılması gerekmeyen bir combar olarak yapıldı.

4 parça bonusunun ise muhtemelen bir cooldown'ı bir şeyi vardır ve 45 sn. civarı olcaktır bu diye düşünüyorum. Yani dakika da en az 1 kere açılsa; 600/4=125 ap. Bu şekilde bakılınca güzel gibi ama bekleyip görücez nasıl olcak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
dealy poison her damage koydugunda 1 energy kazanilicak iste

20/100 iken 21/100 olucak

energy de artik birbir geldiginden cok iyi bence saka filan degil
10 olsa asiri OP olur

Ya iyi de trash kesmek için set bonus koymanın mantığı nedir ki? Deadly çalışıyor fan of knives'la ama kesin değil deadly'inin proclayacağı. Hani 10 mob var diyelim (naxx hızıyla hesaplıyorum) 2 fan of knivesta 10'una da bulaştı diyelim, 0 energy kalır rogueda, 3. fan of knives'ı atmak için 5 sn bekler, bu arada gelen 10 energy olduğundan 4sn beklesin, 3sn sonra tekrar 10 energy gelir, rogue 4. snde 4. fan of knives'ı atar. Yani 10 mob'un 10'unun da yaşadığı bir aoe fightta rogue'un kazancı 20 energy olacak (ki energy fullken atılan ilk 2 fan of knivesta 10 mob'a da deadlynin procladığını düşünüyoruz)
Bence yetersiz. Gerçi şu anki 4 set bonus da pek işlevli değil, ama daha çok energy geliyor totalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya. 25 manlerde kaç priest poh kullanıyoki artık. Gerzek liderler bütün healerları aynı gruba koyuyo. Her ne kadar yırtınsanda o gruptan çıkamıyosun. Sonra kullan poh u, healerları healle %10 kritikli.

Öteki set bonusuna da SP istemiyorum mana regen versin yeter...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...