Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

said:
Heart of the Wild now increases stamina in Dire Bear form by 2/4/6/8/10%. (Down from 4/8/12/16/20%)

How is babby formed'un animasyonundaki adamın gözünden dökülen yaşlar gibi döküldü yaşlar gözümden. Casual bi oyuncu olarak artık puglarda MT olma şansım kalmadı sanırım. Arada bi raid bufflarıyla 37k'yı buluyodum, raid lideri tanklar hp'lerini /w'lesin dediinde "kk you're mt" cevabın alıyodum sevindirik oluyodum heyecanlanıyodum falan... :(
aksljfh neyse hazır fakirlikten karnım aç gezdiim halde balance respeclemişken warrior kasayım bari bi tane :P
Sosyal ağlarda paylaş

oh olsun

mitigation i rezalet threat i rezalet droodlari 40k hp gorunce imba tank saniyorlardi

tanklik HP ile olmuyor

AoE tanklik olayi ile single target threat olayini esitlediler

BoSanc i bir guzel nerflediler super oldu waryor drood ve ozellikle DK tayfasi limiti olmiyan enerji ile tek tus spam le yardiramiycak artik

tank HP leri arasindaki bariz ucurumu dengelediler

tanklarin mukemmel duruma gelebilmesi icin son adim kaldi oda cooldownlarin bole hardcore bir nerf yemesi ozellikle DK lar su halleriyle brind the player not the class lafina LOL diyorlar tank CD lari yuzunden

shield wall u last stand i filan 2dk ya 1dk ya cekerek cozulucek bir sorunda degil bu
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da druide insan gibi bişey versinler o zmn diğer açıklarını kapatmak icin şuan resmen zevksiz sıkıcı bir class haline geldi , dün raide girdim kıçımı yırttım

6 healerden 5. oldum 2300 healing 1300 spirit 16% crit ve 316 haste ile naxx + sartharion 25man... :D daha napiim bilmiyorum herhalde ben oynamayı?

ortalama 10 kişinin üstünde revuj tutuyorsun üstüne mt ye LB stackliosun ve 10-11 tane revuju tutarken her 7-9 snde bir o lb yi yeniliosun ve vaktin olursa 1 nourish patlatıosun işte acil durumda NS+Healing Touch combosunu patlatıosun , swiftmendi bilmemnesi... daha napiim yani?

bize de yazık, adam orda verio renewi, mendingi basıo CoH bitti benim bütün revujlar babayı alıo dfssad

edit : adama ferale bok attı diye kızmışım gidip resto qq mu yapmışım iç benliğin sesi ile..

şey dicektim :

Tank druidlerin diğer açıklarını kapatsınlar o zmn?
block yok parry yok
dodge + hp ile mana sponge yapıorlar eh sen hem agility - dodge rakamını yükseltirsen üstüne hp yi azaltırsan ne kaldı geriye?
dandik dundik talentlerle kompanse etmeye çalışıyorlar boş yere..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
efektif healinge bakıyorsan spam sağa sola lifebloom bak nasıl healing meter zorluyorsun. İlk defa bana 5% içinde yaklaşan healer druiddi öyle diyim

onu soruyorum sana işte lifebloomun mana costu x2 yapılıyor yani 10 tane lb atıosan 5lb ye 10lbnin manasını harcayacaksın, geri dönüsü varda yine de sonucta giden kadar dönmeyecek cünkü bi hesaplama vardı

en efektif mana kullanımı 4 ve katları LB de oluyor yani 4 lb , 8 lb aktif etmen lazim manasını eskisinden efektif kullanmak icin

2lb atiim sonra revuj nourish fln dedinmi sıcıosun özetle 3.1 ile (spirit nerfini saymıorm bile)
Sosyal ağlarda paylaş

Dancing Rune Weapon: Damage done by this pet reduced by 50%, but duration doubled.
Vampiric Blood: Cooldown increased to 2 minutes from 1 minute.
Might of Mograine: No longer increases critical strike damage bonus and instead increases damage on its listed abilities by 3/7/10%.
Rune of the Fallen Crusader: This weapon enchant now provides only 15% strength, but its chance to proc is doubled.
Unbreakable Armor: Cooldown increased to 2 minutes from 1 minute.
Lichborne: No longer improves your chance to be missed.
Bone Shield: Cooldown increased to 2 minutes from 1 minute.
Blood-Caked Blade: Now has a 3 second cooldown on the effect.

Çok afedersiniz ama AYAK ÜSTÜ BECERSELERMİŞ ?

Nukelemeyelim diye herşeyi yapsalarmış ya, zaten oblitaratele max 8k vuruyorum ki o da resi. gearı olmayan clothlara, bu ne yerebbim yea, direk olarak 80liyorum druidimi 8 lvl kaldı abanayım bare allah belalarını verecek ya >.<
Sosyal ağlarda paylaş

Ha anladım, üstteki mesajdan öyle bi anlam çıkaramamıştım pardon >:

Ama için rahat olsun oynanışına turp suyu sıkılacak tek healer druid değil. Toptan priest oynanış şeklini ve itemizationını değiştiricek 3.1 de blizzard. Eskisi gibi senin hotlar daha ticklemeden fh spam yapan priest bulamıycaksın
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
bişey vardı
crit vurdugunda ap nin bilmemkaçı kadar absorb etme diye pasif olarak
ona nooldu?
o gelirse blockla hemen hemen aynı işi görür ve burdan gelene nerfi biraz kapıyabilir gibi(6k+ ap oluyo zaten raidde)

Ptr daki bi arkadaşım onun cok kullanıssız geldiğini söyledi arkadaşım sanırım sebebi de şey herhangi bir "next" attack ı absorb etmesi atıorum tank + add tanklıosun 5man, çat diye 100 vurdu add , shield gitti haşırrt 3k koydu boss, direk kağıt gibi ikiye bölüo seni ;p
Sosyal ağlarda paylaş

kaede acikcasi ben oyunun zorla$masi taraftariyim. hatta bunun artik cok sayko bosslar taktikler vs ile degil herkesin kendi karakteri uzerinden olmasi taraftariyim. o yuzden ne kadar raidimin guildimin kotulugune olacaksa da her chari kontrol etmenin zorla$masini istiyorum cunku artik digiturkteki bebektv falan moduna girdi oyun.

garezim sana degil butun healerlara :)
Sosyal ağlarda paylaş

@scorch

10 mani geçiniz, hatta bu özelliğin test edileceği yer olarak trashı falanda geçiniz. Hiçbir boss combatında hem bossu hem addi aynı anda tanklamassın, tanklıyorsan zaten biryerlerde hata başlamıştır wipe geliyordur gümbür gümbür.

Sen standart boss combatını düşün, karşında boss var takılıyorsunuz beraber. Bu talent'i bu şartlarda test edip karar vermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne yazdığımı okumuyormusun? 5man demişim orda bi daha bak istersen
burda insanların en cok takıldığı nokta 5man tarzı solo tanking instancelerinde druidler zayıf kalacak diye 25man de ztn öyle böyle halledilio tanklık bugüne kadar.

ben raid yapmak istemiorum misal oyunumu bırakıcam yani yada hic mi instance tanklık edemicem? hersey 25man değil
Sosyal ağlarda paylaş

İyi yada kötü, tercih yada değil demedim zaten. Bende isterim oyuncuyu zorlıyacak, elindeki her şeyi kullandırıcak encounter ama blizzardın değişiklik anlayışı ya resistance getirerek dps caster respecletmek ya tier setlere absürd bonuslar vererek farklı talentlere yöneltmek yada tanklara resist gear farmlatmak.

Böyle sert class oynanış değişiklikleri de iyi tabiki ama bunu yaparken üstümü başımı tekrardan düzmek zorunda bırakılmamalıyım. Hele hele spiritsiz critli mp5 gearına aç gözlerle bakan 2 healer class varken.

Etkileri ne tip oyuncuya ne kadar çarpıcak kestiremiyorum ama dkp kullanıyor olsaydık dps rerollardım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
hersey 25man değil

3D sart hariç tüm 5-10 man contet'i 40-45 tane talent komple mavi gear'la bile tanklar druid abartmayalım istersen. Elbette bir durum tasarlanırken 25'e göre tasarlanıyor. 25'de sorun yoksa hiçbiryerde sorun yoktur.

Sanki 5 man heroic yaparken biri çıkıp "aaa druid tankla olmaz burası başka tank arayalım" mı diyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte sorun druid tanklardaki sorun da o. Threat az, mitigation az, aoe tanking zor (bi tek swipela ve glyph of maul ile olacak iş diil), bi tek HP üstünlüğü vardı, çok iyi olmayan puglarda patchwerk için işe yarıyodu, şimdi onu da alıyolar. Şu an bi druid tankın görebildiğim tek büyük artısı direk crit immune olmaları o kadar. Ki o da adam talent aldıysa :)
E mitigation az, threat az, hp'yi de azalttılar şimdi ne kaldı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...