Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

bahsettigin sonla
nasil ME 2'ye importlamadan baslarsan varsayilan bir hikaye varsa, ayni sekilde varsayilan hikayeyle baslayacakmissin ME 3'de... senin karakterin oluyor, ama uclemenin ana karakteri daimi olarak Shepard, baska bir karakterle devam etmiyorsun. ilk iki oyundaki secimlerin cope gitmis oluyor sadece...

gayet anlamsiz bir hareket oyunda olmek anlayacagin, merak ediyorsan youtube'da var nasil oldugun

Sosyal ağlarda paylaş

Son

Sonlara yakın bi savede başlayıp bi daha bitirdim. Bu seferde Crew için geç kaldım ve Kelly fln öldü ama sekretersiz yaşayabileceğine inanıyorum Shepard'ın. Birde Jack öldü ama oda loyal değildi zaten. Bana loyal olmayana bende loyal değilim. Sonuçta daha mutlu bir son iel bitirmeyi başardım :D.

Birde gamespot forumlarında bi ss görmüştüm. Reaper gemisini içinde Ashley'in armoru giymiş bi ceset varmış kafası kopmuş şekilde. Ashley öküzünün ölmüş olamsına çok üzüldüğümü söyleyemeyeceğim.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun sonuyla ilgili bi sorum var:

Şimcik olay şu her şeyi yaptım yan görevleri falan da tamamladım en son IFF cihazını aldım, alırken Legionu buldum, Legion side quest verdi. Onu yapıp Suicide missiona giriştim, ama crewin yarısını kurtarabildim oyunu bitirdiğimde.

Ancak bi arkadaş bunun zamanla alakalı olduunu kendisinin crewin tamamını kurtarabildiini söyledi. Acaba arada 1-2 yerde durakladım falan diye mi böyle oldu yoksa legionun side questi yapmadan mı girişmek gerekiyodu oyun sonuna?

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

oyunun sonuyla ilgili bi sorum var:

Şimcik olay şu her şeyi yaptım yan görevleri falan da tamamladım en son IFF cihazını aldım, alırken Legionu buldum, Legion side quest verdi. Onu yapıp Suicide missiona giriştim, ama crewin yarısını kurtarabildim oyunu bitirdiğimde.

Ancak bi arkadaş bunun zamanla alakalı olduunu kendisinin crewin tamamını kurtarabildiini söyledi. Acaba arada 1-2 yerde durakladım falan diye mi böyle oldu yoksa legionun side questi yapmadan mı girişmek gerekiyodu oyun sonuna?

Direk gidersen kurtarabiliyorsun başka bir şeyler yapıp zaman geçirirsen kaybediyorsun crewi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...