Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

işim çıktı da yeni başlayabildim oyuna ancak tam olarak, ilk olarak squad'a bastım ve tepkim "BU NEEE" oldu. rpg'yi geçtim action rpg'lik durum bile kalmamış tam shooter olmuş sistem. noone lives forever 2'de çok daha fazla seçenek vardı lol şaka gibi. nasıl bir hüsrana uğradım şu anda aynı 'skill'in (skill denebilirse artık) diplomasi, verilen dmg, artan hp filan hepsini belirlediğini görünce. tümden kaldırsalarmış bari heh. nasıl soğudum bir anda, karakteri aktarıp yeniden şekillendirirken filan çok gaza gelmiştim. üstüne soğuk duş gibi oldu tam. :/ aza hazırlamıştım kendimi ama bu kadar da değil.

dragon age 2'yi de böyle yapsınlar da down sendromlu insanlar da oynayabilsin. :X

soldier da ayrıca bir çöpe benzemiyor görünüşe bakılırsa, "her silahı kullanır" filan yazmış, kullanamadığı tonla silah var. toughest demiş, başka sınıfın armor olayları filan yok. dalga mı geçmişler anlamadım. aynı korktuğum gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh, yanlız benim tanımıma göre RPG dediğin dialoglar, yaptığın seçimlerin hikayeyi etkilemesi, ve genel hikayedir işte =P

Bazıları mesela karakter geliştirip level atlamayı seviyor ben bunlardan hiç haz almam. PS:T'yi zaten tamamen int ve wisdom'a abanarak dialoglarla bitirmiştim. Mass Effect 2'de aynen öyle işte çok fazla yerde kritik karar vermenize izin vermişler bi de ME 1'de karakterin varsa mutlaka aktar hakikaten ME 1'de verdiğiniz kararlar ME 2'yi deli etkilemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

işim çıktı da yeni başlayabildim oyuna ancak tam olarak, ilk olarak squad'a bastım ve tepkim "BU NEEE" oldu. rpg'yi geçtim action rpg'lik durum bile kalmamış tam shooter olmuş sistem. noone lives forever 2'de çok daha fazla seçenek vardı lol şaka gibi. nasıl bir hüsrana uğradım şu anda aynı 'skill'in (skill denebilirse artık) diplomasi, verilen dmg, artan hp filan hepsini belirlediğini görünce. tümden kaldırsalarmış bari heh. nasıl soğudum bir anda, karakteri aktarıp yeniden şekillendirirken filan çok gaza gelmiştim. üstüne soğuk duş gibi oldu tam. :/ aza hazırlamıştım kendimi ama bu kadar da değil.

Aksiyon ögeleri bayağı güçlendirilmiş evet ._. Ama birçok noktada kritik kararlar verdirtmelerine bakarak 3 oyunda bayağı bir değişiklik yaratma şansımız var derim.

edit: Aksiyon beni baymaz diyenler için mutlaka harddan başlamayı öneriyorum bu arada :/
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

paragon

paragon oynadım ben, biri birini öldürmeye calısırkan sag tıklıon
hanzo şepırd dur yapma die kolundan tutuyo her seferinde, cok bayık lan

Renegade

Renegade oynadım bende, biri birini öldürmeye çalışmazken sol tıklayıp öldürüon/bayıltıon/yumrukluon/kafasına silah dayıyon. Paragondan daha eğlencelidir diye tahmin ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Downloadable Content Pack

Yazıldımı bilmiyorum ama bunlar eklenmiş.
# Blood Dragon: Armor

# Collectors Assault Weapon: Beam based assault rifle

# Incisor: Sniper Rifle

# Inferno: Armor

# Normandy Crash: Mission

# Recon Hood: Headwear

# Sentry: Headwear

# Terminus: Armor and Weapon

# Umbravisor: Headwear

# Zaeed: Extra character

Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Suicide mission'u hiç kimseyi öldürmeden tamamlama imkanınız var, bende hiç kimse ölmedi valla =P

şöyle yaptım

Legion hack yaptı, miranda ilk lider oldu. Tali'yi gemiye gönderdim. Garrus ikinci lider oldu. Yanıma Moris ve Miranda'yı aldım.

bu nasil oldu abi? bende legion'a hack ettirdim ama daha kapiyi kapatirken yatti?

Sosyal ağlarda paylaş

bitti :/

queslterin %95'ini yapmisimdir ama sadece level 20 olabildim sanirim. millet nasi beceriyo 30 olmayi oeh.

suicide mission cozumu

suicide mission'da herkesin kurtulmasini istiyorsaniz, legion'a en azindan bir iki upgrade yapmaniz sart gibi. bende herkes loyal'di ama upgrade yoktu grunt haric kimsede ve bir tek legion oldu. hack -> legion, diger takim lideri justicar abla. ilk kapidan sonra ise jack shield ile bizi goturdu, diger takima mutlaka mirandayi verin cok rahat ediyolar ilk kapidan sonrasi icin. kurtardiginiz murettebati ise doktorla yollayin geriye.
ayrica eger geminin shield,silah upgradelerini falan yapmazsaniz daha omega 4 relayden cikar cikmaz iki kisi falan oluyomus.

@lethe

lethe belki legion'in upgradelerini atlamissindir. yapmayi degil, bulmayi. legioni aldiktan sonra bir iki gorevde upgrade bulunuyodu legion icin, ozellikle health. ondan olaiblir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...