Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Earth (Sci-Fi)

sabonis

Öne çıkan mesajlar

HaciYatmaz said:

bende de grafikde sorun var karakter ekrenında arka plan yanıp sönüyo gibi oluyor sanki başka bi görüntü varda o üste çıkmaya çalışıyor gibi.bunun haricinde 2 kerede crash bende verdi blip diye ses çıkarttı alt-tabla bakdığımda yeni birşeyin açıldığını gördüm ama ulaşamadım.

benim 3-4 ay once CB'da yasadigim durumun aynisi. Duzeltilmemis demek ki hala.. Eger SLI kullaniyosan, kapatmayi deneyebilirsin, ayrica forumlarda bazi nvidia ayarlarini oynayarak iyilestirebiliyosun ama yine de rezil bir durum, ben bu durumdan dolayi 2 gunde betayi birakmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girmeye çalışırken entering world de tıkanıp tekrar karakter seçme ekranına geldi ve oda ne. karakterin boyu default haline gelmiş. üstüne adam çırılçıplak itemler gitmiş. karakter seçme ekranında görunen hali bu. inşallah bişey olmamıştır.:P

öbür karakterle denedim oda yalan oldu.

son edit: kapatıp açınca duzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunda çok potansiyel var gibi han ioyunu hayvan gibi yapmış adamlar baya komplex ve dolu

hani beta belli şeyler yok

deli gibi craft deli gibi item ıvır zıvır gezilcek yer

hani ne yapacağını şaşrııo başta insan ben direk normal wow modunda biraz quest yaptım ordan oraya vs, Ama şu grafikler beni hala rahatsız edio

bi de pvp falan denicme bi ara böle faction olayını anlamadım giriosun fation kısmına 5 tane mi ne faction var. Ordan bi title seçtim mesela hatırlmaiom CHOTA nın mı ne veya Enforcerların en son Warlordunu seçtim apply dedim kafamda Warlord Mortis vs yazdı

bu kadar kolay mı title koymak nedir bi de facitonlara nasıl katılıosun, sadece girip wowdaki gibi questin iyapınca mı katılmış oluosun hani rep aldıkçai.
Sosyal ağlarda paylaş

millet apocalypse dunyalı oyunlara özlem duyuyormuş demek ki. Yalnız bu oyunun pvp'si nasıl olur hiç kestiremiyorum. Güzel olacagını düşünmüyorum şahsen. Grafik fln umrumda değil acıkcası benim ama pvp'den biraz yoksun olucak gibi.
craft 10 numara. pve'de güzel olacak gibi. Bayagıdır girmiyorum tekrar bakıyım inş. crash olayını çözmüşlerdir.

edıt: Tuh server down , ramazan diye heralde iftardan sonra açarlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Eee bu oyunu benden başka oynayan var mı?

WoW'dan yine bayınca g2play'dan 26 dolara bunu aldım. Beta'da çok oynamamıştım ama oyunda inanılmaz atmosfer var ya aldığıma pişman değilim. Crafting olayını çok güzel yapmışlar bence, hatta combat karakteri yapmama rağmen zamanımın çoğunluğu harvesting ve crafting'le geçiyor. Community felan da fena değil şu an çoğu kişi grup kurarak quest yapıyor vs.

Ek olarak EVE online gibi tek server yapmışlar, ne yazık ki lag çok fazla fakat bütün oyuncularla tek server'da oynamak gerçekten zevkli.

Bi de araçlar diğer oyunlardaki gibi havadan gelmiyor sürekli yanınızda taşıyorsunuz ya da garajlara park edeceksiniz, bence atmosfer açısından çok güzel olmuş. Inventory sistemi de çok güzel, karakterinizin gücüne bağlı ağırlıkta istediğiniz kadar eşya taşıyabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Grafikler aynı da artık daha az oyun çöküyor. Yanlız grafikler bence kötü değil gayet hoş olmuş.

Neyse şu an lvl 22 oldum ve deli gibi oyunu oynuyorum pre-cu swg'den beri hiç bir oyuna bu kadar bağımlı olmamıştım. Hatta anlayamadığım bir sebepten dolayı oyun bana çok fazla swg'yi hatırlatıyor.

Yine de beni çok dinlemeyin henüz lvl 45 olamadım MMO'ların ak koyun mu kara koyun mu oldukları end-game'de belli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Our price: $26.37 evet abi aynen öyleymiş. türk lirasi sembolü yerine avro koyunca bende dikkat etmeyince baya bi lan kaçirmişiz firsati durumlarina düşmüştüm.

şimdi soru sorayim öm atarsanız sanırım başlık için daha hayirli olacak g2play aliş verişi nasil olyo bilen var mi hiç yapmadim da teşekürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bug fix'liyorlar işte sinirimi bozan çoğu grafik motoru kaynaklı bug düzeltildi artık fazla takılmadan full grafiklerde oynayabiliyorum, bence güzel bir oyun lvl 38 oldum ve halen zevk alıyorum. Yine de dediğim gibi iyi bir review için end-game'i görmem lazım.

Ha bir de bir sonraki patch'de oyuna SWG'deki camp sistemini ekleyeceklermiş. Benim gayet hoşuma gitti bunu demeleri çünkü oyun hakikaten SWG'ye benziyor. Tek eksikliği housing ve evin içine vendor koyma olayı.

Ha bir de oyunda fazla end-game yok diyorlarmış, açıkcası doğru olabilir çünkü şu an benim düşündüğüm tek end-game şu alttaki interceptor'u craft edebilmek:

Bundan sonra ne yaparım bilmiyorum, town felan ele geçirmek gerçekten faydalı çok güzel resource'lar elde edebiliyorsunuz o yüzden end-game manalı ama PVP end-game'den başka hiç bir şey yok gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

İsterseniz ayın 23'ünü bekleyin bedava trial key'ler verecekler:
http://www.fallenearth.com/node/207

İleride sarıp sarmayacağını bilmiyorum işte, ama skill sistemi, open world olması ve crafting'i nedeniyle epey SWG'yi andırıyor hatta her gün newbie chat'de insanlar oyunun SWG'ye çok benzediğinden bahsediyorlar.

Ama gerçekçi olursak oyun SWG'nin daha themepark olmuş hali, kesinlikle bir SWG kalitesinde değil (piyasadaki hiç bir MMO zaten öyle değil) yine de yaklaşık bir aydır oynuyorum ve epey zevk alıyorum o yüzden verdiğim paranın karşılığını çıkardı diyebilirim.

Sonuçta ufukta ikinci bir SWG gözükmüyor, büyük ihtimalle daha güzeli çıkana kadar Fallen Earth'de zamanımı geçireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

peki Multiplayerlık seviyeis nasıl oyunun?

insanlarla ne kadar içiçesin, hep solo takılıp , altta arada chat m iyapisoun yoksa grupça yaptığın başardığın olaylar var mı. Ama böle battleground gibi bi gruba katılıp savaşıp yenip sonra hadi görüşrüz thnx for raid diip çıkmaktan bahsetmiom

ne kadar bi multiplayer havası var oyunun, ticareti olsun , savaşlar olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...