Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Earth (Sci-Fi)

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Düşüncelerim ve deneyimlerim:

Oyunu yaklaşık 1 saat civarı oynadım. İlk girdim karakter yarattım, karakter yaratma ekranı normal, hani ne çok dandik ne de çok detaylı, ortalama bi karakter yaratma ekranı var, saç renk şekli surat dövme vs ayarliosun, kıyafetini şeklini rengini vs ayarliosun isim yazıp giriosun

Oyun Tutorial la başlio, sen gelecekte bi zamanda Clonsun, Bi deney amaçlı sen ve senin gibi insanlar, sürekli öldürülüp tekrar canlandırılıo clon yöntemi ile. Bu projeyi yürüten adam biraz deli neyse iç karışıklar bilim adamları ayaklanio vs , sana başta bi kadın yardım edio bu psikopat deney merkezinden çıkmana yardım edio. Level 40 sın tutorialda vs, vehicle a biniosun en son bi bombayı merkezden dışarı çıkarmaya çalışıosun ama patlio elinde çıkarsan bile sen ölüosun , O patlama sonucu bi olaylar oluo vs anlatio bunları hep sen tekrar canlandırlıo sun level 1 olaraktan. Ve oyun başlio. Başında işte class seçiosun crafter supporter ve combatcı olaraktan. Ben combat seçtim riffle ve pistoler olarak.

Yoruma gelecek olursak Bu ilk kısmı beni baya etkiledi açıkcası. Tutorial kısmı kısa ama seni hikayeye ii sokuo konuşmalar hep seslendirilmiş vs. SEni hem oyuna güzel alıştırıo hem de konuyu anlatio. Gayet güzel ve etkileyici konu ben böle distopik şeylerin hastasıyımdır, Bi mmorpgde genellikle olmayan bişey bu han ibu kadar detaylı bi şekilde anlatılmıası konunun.

Başlangıç şehirinde dolandım biraz, ortam güzel yapılmış o apocalyptic atmosferi ii vermişler, yıkık dökük binalar variller vs olsun kamplar falan güzel olmuş. Bi de etraf canlı hani playerlar koşturuo onun dışında npcler dolanio etrafta baya . Gayet dolu ve canlı gösterio ortamı haliyle. Interface çok rahat hani açıklıoda zaten nasıl nedir die, gayet basit ve güzel bi interface e sahip kolay alışılıo.

Bi kaç quest yaptım, işte git şunla konuş git şurdan şu kutuya ateş et vs bi kaç tane de adam öldürmeli quest yaptım. Tabi newbie playelrar baya karambol etrafta aynı questi yapmaya çalışıodu sürekli respawn rate ler çok hızlı ama rahat rahat yapiosun. Sürekli queslter vs AP aliosun advancement point, bunla da skillerine ve statlarına dağıtıosun istediin gibi. Aim almak kolay deil hani cursor geniş mesela crossbowla kutuyu zar zor vurdum böle tam o noktaya ateş etmio vs Moblar 2-3 vuruşta inio crossbowla senle aynı leveldaki ama tutturamiosun aynı şekilde sana da çatır çutur vuruolar.

Onun dışında müzkler ve sesler gayet tatmin edici bi sorun yok efetklerde. Fakat grafiklere gelicek olursak , en son ayarlara getirdim, grafiklerde bi kötülük var yani çok böle eski bi tat var. Karambollük var, o çalılar yerdeki çalı çırpı falna çok dandik gözüküo hani karakter tiplemeleri animasyonlar yeterli olsa bile bi etrafa bakınca grafikte bi dandiklik var gibi. Betadan dolayıdır die düşünüorum. Hani grafikler smooth deil bi kumlu havası var hehe.

Craft mraft denemedim , sonra denicem gerisin, ama dediiniz gibi oyun biraz komplex hani crafting vs bi sürü şey var attribute falankafana göre dağıtıosun skiller falan , daha pek bilgim olmadıı için kafama göre takıldım öle mutasyondur yok işte group liderliidir npc yönetmedir vs bu tarz şeyler ile ilgili bilgim yok pek
Sosyal ağlarda paylaş

Aoctan sonra grafikler gerçekten kötü geldi.Silahların çizimleri kötü. Ama harita tasarımları güzel. Fallout havasını vermişler.

Nişan alma olayı arkadaşın dediği gibi kötü ince ayar yapamıyorsun pek.

2 tane yanyana duran mobtan tekine ateş ettiğimde diğer bakıyordu öylesine. Artık sadece ordamı bi durum oldu yoksa genel olarak ai da mı problem var denemek lazım.

Zıplama animasyonu sinir bozucu bir müddet süzülüyor havada karakter.

Crafting için baya bişeyler toplaman lazım etraftan. bunlardan bazıları vendorlarda satılıyor ama para yeterli gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

optimizasyon olayını çözerlerse iyi olacak gibi duruyor bu oyun. craft sistemi güzel. kitaplar okuyup recipler öğrenip gerekli toollarla itemları yapabılıyoruz. güzelde olmuş çok çeşitli gibi duruyor. bayadır oynuyorum baya bi sardı hatta fakat şu haliyle para verilcek gibi değil. optimizasyon sorununu halledip oyun biraz daha stabil bi hale gelirse release de alınıp keyifle oynanabilir sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...