Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burnout Paradise

yezid

Öne çıkan mesajlar

online sistem e sadece nasilmis diye baktim freeburn online diye bi mode var adindan tam emin deilim herneyse tikliyosun serveer seciosun grimen 3 saniye bile surmuyo basliosun oynamaya hareket yapiosun vs ona gore puan aliosun galiba napilcagina host karar veriyo ranked sistemde sanirim vardi menude gormustum yanlis hatirlamiyosam ama single o akdar zevkli daha online a girmedim haaa en guzelide diyelim online oynarken disc oldun veya host cikti hicbisey olmuyo direk single a geciosun devam ediosun : ) normalde bi yaris oyununu 10 dk dan falza oynamam bunu cok sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oyun elime geçti. İngiltereden ısmarladım, yani kitapçık vs İngilizce. Ama yüklerken dil seçeneği sormadan Almanca yükledi (İşletim sistemim Almanca). Oyun içinden değiştiremiyorum dili. Bulamadım nasıl değiştiğini. İngilizce oynamak istiyorum bu ne ya pof.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
bu oyunu ilk defa oynuyorum da,
oyunda tek yaptığımız şey bir bölgeye gidip görevi başlatıp yarış yapmak mı? bir story felan yok herhalde.
peki bazı yerlerde zırt pırt sayaç başlıyor, sonra "fail oldun" diye yazı geliyor, napacaz ki orda?

oyunun bazı arabaları purchase edilmesi gerekiyor herhalde, bendeki oyun ultimate box ama yok bende onlar. purchase etmek istediğimde de "şu an available değil" diyor. oyun birkaç yıllık olduğu için kapattılar mı sistemi yoksa başka bir problemi mi var oyunun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...