Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Man 2 (2010)

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

pardon abi spoiler olur diye düsünmemistim hiç, öle yazıvermisim.

Thor'un mevzusu su abi,

Thor simdi Asgardın en sevilen en ceval evladı, e zaten Odinin oglu. yere göğe sıgmaz, ipe sapa gelmez Thor fazla sımarınca Odin diyoki buna, "sımardın. Seni güclerinden den tanrılığından mahrum bırakıp dünyaya gönderiyorumda biraz humility öğren. Hakkın budur" diyo. salıyo cocuğu dünyaya topal Thor olduğunu bile hatırlamıyan bi doktor olarak.
da iste baba kalbi dayanmıyo cok bunlara cekicide yolluyo arkasından. Cekicin esprisi suki, Odin daha thor doğmadan falan yaptırdığı bi cekic. Kim eline alırsa fırtına tanrısı gibi, Thor gibi, güclere sahip olacak diyo, lakin cekici öle herkez eline alamıyo. Cekic seni yeterli seviyede delikanlı bulursa kaldırabiliyosun, zaten 3-4 kisi marvel dunyasında 50 yıldır. insan halindeki thor cekici eline alında kim olduğunu hatırlıyo tekrar Thor oluyo falan.

new mexiconun bi esprisi yoktur muhtemelen, originde ckeici bukduğu yer nerde hatırlamıyorumda, en son oklohamada buldu mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Thor'un mevzusu su abi,

Thor simdi Asgardın en sevilen en ceval evladı, e zaten Odinin oglu. yere göğe sıgmaz, ipe sapa gelmez Thor fazla sımarınca Odin diyoki buna, "sımardın. Seni güclerinden den tanrılığından mahrum bırakıp dünyaya gönderiyorumda biraz humility öğren. Hakkın budur" diyo. salıyo cocuğu dünyaya topal Thor olduğunu bile hatırlamıyan bi doktor olarak.
da iste baba kalbi dayanmıyo cok bunlara cekicide yolluyo arkasından. Cekicin esprisi suki, Odin daha thor doğmadan falan yaptırdığı bi cekic. Kim eline alırsa fırtına tanrısı gibi, Thor gibi, güclere sahip olacak diyo, lakin cekici öle herkez eline alamıyo. Cekic seni yeterli seviyede delikanlı bulursa kaldırabiliyosun, zaten 3-4 kisi marvel dunyasında 50 yıldır. insan halindeki thor cekici eline alında kim olduğunu hatırlıyo tekrar Thor oluyo falan.

new mexiconun bi esprisi yoktur muhtemelen, originde ckeici bukduğu yer nerde hatırlamıyorumda, en son oklohamada buldu mesela.

Hmm peki bi dakka, Thor'un çekiç olmadıkça hiçbir gücü yok mu? Sıradan insan mı? O halde süper kahraman falan değil adam, çekiç kimdesyse güçler sadece onda?

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Cuce said:

Thor'un mevzusu su abi,

Hmm peki bi dakka, Thor'un çekiç olmadıkça hiçbir gücü yok mu? Sıradan insan mı? O halde süper kahraman falan değil adam, çekiç kimdesyse güçler sadece onda?

adam tanrı abi zaten, cekic bufflıyo iste. fırlatıyo geri dönüyo falan. bide cekici baskası kullanamıyoki, kaldıramıyo. sadece worthysen kaldırıyosun. bi odin bi thor iste. hafızası falan yok, cekici eline alında hatırlıyo thor olduğunu, sonra adam olduğunu kanıtlayınca odin aferim lan diyip geri alıyo asgarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Peki bişi sorucam, çekiç bufflıyo tamam.

Ama Thor'un çekiç elinde değilken herhangi bir gücü var mı? Yani çekiç buff mı sadece yoksa tüm gücü ona mı bağlı? Eğer çekiçsiz bir gücü yoksa ne pısırık tanrıymış bu, benden farkı yok çekici olmadıkça diyesim var da :D

aha o yazılanlar iste, adam fırtına tanrısı ya, fırtına tanrısı ne yaparsa hepsini yapıyo iste. 50 senelik karater abi cok sey yasıyo. bazen sadece elinde cekic varken thor yoksa yerine donald blake geciyo, bazen direk tarumar modda geziyo, bazen dediğim gibi donald blake'le beden paylasıyo falan.

da adam thor sonucta, süperman gibi güclü, ölümsüz uzayda falan geziyo. ne biliyim iste dağları alıp saga sola fırlatıyo, hulkla güresiyo, yok galactusla kapısıyo falan. anası freya bu arada, gecenlerde (bi iki sene önce) babamdan yıldırı aldıysam, anamdanda toprakla konusmayı öğrendim dedi. yani biliniyodu bu zaten cok cok öncedende kullanmıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

filmden şimdi geldim, çooook beğendim. çok eğlendim. ilki kadar, hatta muhtemelen daha fazla sevdim doğrusu, rakip hammer'ına, sam amca'sına, scarlett'ına, rourke'a ve elbette ki downey jr'a kadar herkesi beğendim. aksiyon süper, dialoglar komik, konu da bence iyiydi gayet. sonunda üçüncü filme bağlama kısmı da çok ilgimi çekti.

beğenilmedi filan diye duyunca endişeli gitmiştim ama şaşırttı, beklediğimden çok daha iyi çıktı.

bir de scarlett'ın dövüşlerinin koreografisine hasta oldum, black widow'u her filmde görmek istiyorum. :)

ha bir de nick fury'i çocukluğumuzdan beyaz, kır şakaklı bilip seviyoruz ama ultimate nick fury de güzel olmuş bence, önceden okumuştum sam jackson üzerine modellediklerini:
said:
In the Ultimate Marvel Universe, General Nick Fury is African American, with his look and personality tailored after actor Samuel L. Jackson. This was done with the actor's explicit permission.[32] Jackson also played Nick Fury in the 2008 film Iron Man (appearing in a post-credits scene) and reprised the role in the sequel.[33]

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3a/UltimateFury.jpg
nick MUTHAFUCKIN fury olmuş :p
Azmodai said:

jessica abla ve scarlett ayni ki zaten? Birinin teni biraz daha beyaz sadece, o kadar.

ikisi de feci overrated bu arada sdf.

bap abla'yı anladım da scarlett konusunda cidden üzdün. :( happy'nin yerinde olsam arabayı şarampole yuvarlamıştım diyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...