Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beco ile Dostluk Bu Dostluk

Akhlaur

Öne çıkan mesajlar

Bir arkadaşım gecenin bu vakti bana abi "Ben sana dostluk bu dostluk anımı anlattım mı?"dedi.Yok anlatmadın dedim.Dur hele anlatayım dedi.Hikaye çok renkli gerçekten paylaşmak istiyorum.

şimdi benim ilayda davası varsa bizim beco diye bir arkadaş var onunda fulya davası var ikimizde kapatmışız o konuyu işte beco akşam bende kalıyordu film filan seyrettik kola içtik saat geçti yatacağız beco gel benim yatağa iki kilo muhabbet edelim ya filan dedi disko kralı açıktı tv'de hatırlıyorum bak.. her neyse kızlardan konu açıldı işte.. ben dedim bu yatakta ilayda ile yatarken o bana şöyle şöyle sarılırdı dedim hadi ya dur dedi ben gözlerimi kapattım işte o bana o şekilde sarıldı.. sonra banada fulya bu şekilde sarılırdı dedi o gözlerini kapattı ben ona o şekilde sarıldı gayet mutluyuz her şekilde herşeyi yaptık sonra başka şeylere sıra geldi bir ara gözlerimizi bir açtık altalta üstüste bir şeyler oluyor ben boxer'lıyım filan beco bana sarılmış vaziyette ben adamın üstündeyim.. beco durdu olm erdem bu gay'lik mi lan gay mi olduk dedi.. durdum durdum yok abi bu dostluk bu dostluk dedim ayrıldık:D uyuduk .

Çocuk ile ilgili hislerime karar vermek için bir gün beklemeye karar verdim.Bu nasl bir anıdır yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...