Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Gaziantepspor 01.02.2009 17.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

daverc said:
Antep ne güzel takımmış böyle ya deumi tabata ve beto cok basarili gercekten, adamlar domine etti oyunu.

4Ever said:
Antepi çok begendim. sanki fener deplasmandaydı çok iyi oynadılar. güzel bi maç izledim antep adına : )

fener çok kötü oynadı kimse ayagında top tutamadı çünkü, ewt antep çok gol kaçırdı ama fenerbahçe bu maça konsantirasyon bile olamamış...
Sosyal ağlarda paylaş

Loli-pop said:
daverc said:
Antep ne güzel takımmış böyle ya deumi tabata ve beto cok basarili gercekten, adamlar domine etti oyunu.

4Ever said:
Antepi çok begendim. sanki fener deplasmandaydı çok iyi oynadılar. güzel bi maç izledim antep adına : )

fener çok kötü oynadı kimse ayagında top tutamadı çünkü, ewt antep çok gol kaçırdı ama fenerbahçe bu maça konsantirasyon bile olamamış...

niye ki yani rakip takım iyi oynamış, bu küçümseme gibi bir laf oluyor, hayır onlar iyi oynamadı fener kötü oynadı falan... ilginç. adamlar oynatmadı fenere işte.

bu arada konsantre olucak o.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Fener'in şu anda gücü ne ki konsantre olsun olmasın ?

Hala geçen seneki şampiyonlar ligine giden Fener kalmış aklınızda.

Uyanın yahu.

Bu takımın en önemli ortasaha oyuncusu Aurelio gitti, tek başına takımın yarısıydı.

Guiza diye bir adam var, Lugano'dan daha az golü var ligde. Sözde forvetti. Ortasahayı toplayacak adam Selçuk. Kanatlarda kazım oynuyo uğur oynuyo.

Roberto Carlos desen tatile gelmiş gibi kaç maçtır sallapati, ileri çıksa geri dönmüyo habire açık veriyor.

Takımın beyni, tekniği Alex'i tutmuş hoca geriye çekmiş, tam koşmaya mücadeleye de başlamışken tüm etkinliğini bozmuş adamın.

Bu takımın elle tutulur bir yanı kalmamış ki "konsantre olamadı ondan yenildi" densin.
Sosyal ağlarda paylaş

hala kazımdan, josicodan falan medet umuyor aragones ya, ayıptır kardeşim bu kazımı yollasınlar geldiği yere işte, 2. lige yaraşır bu herif bu kafayla anca... adam fenerde oynadığının farkında değil hala, ingiltere amatör kümesi sanıyo burayıda!!
aragonesede fazla kızamıyom çünkü eldeki malzeme bukadar o naapsın!? almadılarki xabi alonso veya diego ayarında adamlar...
bi sene daha bööle gitmez bence artık aziz başkanda iice bi düşünsün yaptığı hataları. emreye, guizaya gereksiz yere milyon eurolar döküyor, sonra aurelio gibi adamı 3 kuruş fazla istedi diye yol veriyo... şaka gibi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...