Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neler kaçırdım ??

sabonis

Öne çıkan mesajlar

4 kişi olmanın ne önemi var? yani 2 kişi olsak aynı zevki almaz mıyız arkadaşla?

4 yakın arkadaşım yok çevremde o oyunu oynayan. hatta sölediklerim duymamışlar falan daha önce :D single için değer mi orjinale? veya girsem kendim birilerini online bulamıyor muyum? niye özellikle 4 arkadaş yani? başkalarıyla olmuyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

43 e aldım arkadaş ile. Gerçi aral ithalatın kampanyası vardı 2. oyun %50 indirimli olup o fiyata geldi.
genelde 2 kişi takılıyoruz haliyle yetersiz geliyor campaign ilerlemede. expert mode da oynanmıyor zaten 2kişi. Bu açıdan 4 kişi olması önemli. Oyunun zevki expert mod da çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
43 e aldım arkadaş ile. Gerçi aral ithalatın kampanyası vardı 2. oyun %50 indirimli olup o fiyata geldi.
genelde 2 kişi takılıyoruz haliyle yetersiz geliyor campaign ilerlemede. expert mode da oynanmıyor zaten 2kişi. Bu açıdan 4 kişi olması önemli. Oyunun zevki expert mod da çıkıyor.

yav şeyi anlamıyorum ben. multi oynamak için napıyoruz? server'a bağlanıyoruz... sonra? tanımadığımız adamlarla oynayamıyor muyuz? noluyor. neden herkes 3 arkadaşın daha varsa al diyor. şuna bi açıklama alamadım, ne burda ne başka forumlarda :D

stalker mirror's edge, cod5, dead space falan derken 2 hafta evden çıkamıcam bu arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...