Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tablet alıp kendini grafiker sanan adam

drencrom

Öne çıkan mesajlar

geçen gün konuşuyoruz eskiden hem davulu hem gitarı olan elemanla. tekrar bir şeyleri coşkuyla anlatıyor. dedim hayırdır. abi ben grafikçi olmaya karar verdim dedi, abi 8 çekirdekli bilgisayar 4 tane 21" monitör birde wacom intuos3 tablet aldım dedi. helal dedim. haydi gidelimde göster neler yaptığını dedim. çocuğun evine gittik 4 tane ekrana bakıyoruz. anlatmaya başladı. abi sol alttaki monitörü sadece soldaki ikonlar için kullanıyorum. sağ alttaki monitör sadece smudge tool için ayırıldı. sağ üstteki monitörüde file edit image kısmı için ayırdım dedi. sol üsttekide çizim için dedi. güzelmiş dedim. hadi göster ne yaptığını demeye kalmadan açtı kendi resmini sırıta sırıta smudge tool ile ağzını burnunu yamultmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
http://www.drublair.com/comersus/store/tica.asp

gülüp eğlenmek isteyen herkes bu siteye girsin arkadaşlar. ben bizzat çok eğlendim. hatta güleyim hahahahahaha.
gülmemin sebebine gelelim, foto realistlik kadar saçma bir şey yok bu dünyada. fotoğraf makinası diye birşey icat edilmiş 150 sene önce. hahahaha lütfen. her gördüğünüz yeteneksiz ama illustrasyon yapan adamı getirmeyin şu güzelim başlığa. kaliteyi düşürmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...