Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Global Agenda - MMOFPS

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

demo daha fazla quest yapmama izin vermiyor yalnız :) sevdim oyunu ya indirime girse keşke yine de alsam.

Şuan 15 $ oyun. Bence o fiyata da değer. Oyun MMO pazarında fazla ün yapmamış doğrudur fakat epey eğlenceli birşey. Bir de şu sanki betadaymış gibi saçma sapan crashler vermese daha iyi olacak.
19.99 veya 24.99 ken almıştım tam hatırlamıyorum. :)

Bu arada Sandstorm patchleri geldi 'ek paket' niteliğinde. Ücret istemediler. Zaten oyunda sub varken de zorunlu olarak yoktu. AvA savaşlarına katılma, co-op missionlardan item drop, craft gibi ek özelliği vardı sub kullanıcılarının.

Sub kaldırdılar yerine boost sistemi getirdiler. Boost sisteminde de daha fazla token, xp, para gibi kazanç veriliyor. Ama denge bozucu şey yok.

Ayrıca illaki Steam'den oynamak istiyorsanız(community açısından daha kullanışlı bence) bilgisayarın dilini İngilizce(Amerika) yapın, öyle girin. Türkçe işletim sistemlerinde sorun var, Hi-Rez Updater'i açamıyor. Neden ben de bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
f2p faq: http://hi-rez.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/247

yanliz soyle bisey var. steam'in acayip gerzek bi update sistemi var. adamlar 100 mb patch yapiyosa steam 4 gb indirtiyor. 2 tane patch'i es gecmistim bi deneyeyim dedim oyunu bastan (10 gb) indiriyor, kendi launcher'i ile bakinca 2 gb patch aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...