Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tom Clancy's HAWX

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
XboxLive da demosu var.
Demoda Rio onun üstünde uçuyoruz. Daha önce hiç gerçekte Rionun üstünde uçmadığım için orjinaline ne kadar sağdık bilemicem ama şehir baya güzel olmuş. Grafikler falanda baya iyi oyunda.
Oyunun simulasyonluk hiç bir yanı yok Ace Combat ı bile geçmiş o konuda.
Oyunda uçağı ya assistance on olarak arakdan yada kokpitten görerek oynuoruz yada assistance off yapınca kamera daha uzaktan gösteriyor ve uçak ile birlikte hareket etmiyor. Assistance on iken uçmak daha kolay tabi hatta düşman uçaklara yeterince yakınken X basınca size yol çiziyor intercept etmek için. Off ken yol çizme olayı yok. Kitlenince kendiniz düzgün bi şekilde atıyorsunuz füzeyi yada minigun ile ateşi.
Oyun biraz karışık ve baya hızlı. Demoda F16 kullanıyoruz. İlk bölümde tutorial var ondan sonra da Rio yu işgal kuvvetlerinden koruyoruz.
Düşmanlar havadan, karadan, sudan her yerden saldırıyorlar :D. O açıdan biraz karışıyor oyun. Bombardıman uçaklarına mı yetişeyim. Yoksa tanklara mı dalayım yada bunları bırak landing boat lara koş. O arada enemy fighterlar sana kitlenip roketi sallıyorlar. Assistance Off ken füzeden kaçmak çok daha kolay bu arada.
Genel olarak oyun güzel. Böyle basit bir uçak oyunu istiyordum ne zamandır. Heralde oynaıdkça iyicene alışırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
merak ettiğim birşey var, hiç sanmıyorum olacağını ama uçağı mouse ile kontrol edebilecek miyiz acaba? battlefield dışında görmedim böyle bi kontrol sistemi, bf'de de inanılmaz rahat oluyor.

Hiçte rahat olmuyor. Yani rahat ama adil değil. Joystick li bi adamla dog fight a girdin mi %99 kaybediyordun..
Sosyal ağlarda paylaş

Demo'yu oynadım. Oyun tam tahmin ettiğim gibi çıktı, eski Independance Day stili. Gayet güzel. Bu noktada kritik husus multiplayer. Eğer pvp varsa şahane olacak. Sadece coop. ile idare edeceksek meeeh.

Sevmediğim noktalar o interception guide. Oyunu fazla kolay yapıyor. Bir de npclerin konuşmalarını sevmedim, asker değil de oyuncu gibi konuşuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...