Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız arkadaş yapamadık

4Ever

Öne çıkan mesajlar

vivavale said:
Stblack said:
4Ever said:

insan evladıyız

burdan kaybediosun.

Şaka lan şaka kendini ii hisset die seyettim.

burdan kaybediyosun.hatun yapıcaksan alınma ama piç olman lazım.delikanlı tripleri başarılı olmuyo.ortamda takılırken abazan olma elinde mutlaka gazete dergi vs bişiler olsun(park tarzı yerlerde) cafe tarzı mekanlarda ise daha dikkatli ol çevreyi iyi gözle..

ne abazan ile alakam yok. sessiz sakin kendi halinde birisiyim :D pichlik uzak bana
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
vivavale said:
Stblack said:
4Ever said:

insan evladıyız

burdan kaybediosun.

Şaka lan şaka kendini ii hisset die seyettim.

burdan kaybediyosun.hatun yapıcaksan alınma ama piç olman lazım.delikanlı tripleri başarılı olmuyo.ortamda takılırken abazan olma elinde mutlaka gazete dergi vs bişiler olsun(park tarzı yerlerde) cafe tarzı mekanlarda ise daha dikkatli ol çevreyi iyi gözle..

ne abazan ile alakam yok. sessiz sakin kendi halinde birisiyim :D pichlik uzak bana

hacı ozmn tarz yap.ne bilim görünüşünü değiştir.bi de kızlarla konuşmayı bilmek çok önemli asıl iş orada bitiyor ne tip ne de baska bişi..
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
|Joker| said:
vivavale said:

kızlarla konuşmayı bilmek çok önemli asıl iş orada bitiyor ne tip ne de baska bişi..

(tu)

o yetenek var ortam yok bende. Buldukları kızlarıda ben begenmiyor :)

dostum ortamdan kastın ne.ankara dasın galiba postlardan öyle anlaşılıyo.karanfil falan iyidir ankarada fazla bilmem ama.dostum unutma çirkin de olsa sen beğenmesen de her çirkin kızın güzel bir de arkadaşı vardır.acele etme mekanlarda takılırken tek takıl sen de.bi yerde bi kız oturuyosa sürekli telefona saatine bakıyosa bilki birini bekliyodur onlar sana yaramaz.yürürken tanışmayı dene madem konuşma yeteneğin var,kendine özgüvenin var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...