Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayipturk : World of Warcraft Mage pvp 1 WoW

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Var arkadaşım kişisel bişey... Ben söylüyorum, hiçde avutmuyorum.

Sadece Arcane barrage, zıplayarak dolaşmak, scorch arada bir oda AB cdsi dolana kadar.

PvP demişsin, ne alaka? Adam orda binbir türlü melee ile uğraşırken arkasından(40 yard en az) AB spamlamakmıdır PvP?
Bu mudur mage oynamak pls? Blizzardmı yaptı bunu? Evet belki ama peki ya bunu marifet sayıp böyle casting time bile olmayan skilleri oraya dizenlere, her zaman en kolay en OP si hangisiyse bunu kasanlara ne demeli? 4 Seneye yakındır Paladinden başka karakter oynamadım, oynamak istemedim. Diğer karakterleri tanıyor muyum? Evet... Alayını.

Şimdi major content geldi, bi baktııın hooooop Paladin nedir bilmeyenler ellerine 120+ dps silahı geçirip milletle dalga geçer olmuş. Gitmiş char açmış gidin ismine bakın. OMGWTFIMMUNE inceleyin allahınızı severseniz...

Artık bu adamı Coldarrada aramaya başladım ismini görüp öldürdüğüm günden beri...

Sadık olun biraz. Sadık olun ve yetenek varsa gösterin. Yoksa OPlarla gülüp eğlenmeye devam. Yazık....
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler çok güzel söylemişsin sana katılıyorum fakat milletin sürekli class rerollü ve op talentleri seçmesinin sebebi Blizzard.

Şu adamlar pvp düzenleme konusunda profesyonel yardım alsalar çok güzel olacak.Oyun çıktığından beri pvp sistemi ve class dengesini bir türlü oturtamadılar.10 sene geçsede oturmayacak.4 yıl paladin oynamak büyük sabır tebrik ederim.

Bana desin ki oyunu çıkardığı zaman class dengeleri şu,bu class bunu keser ve değişmeyecek.Benimde böylece ağlama hakkım olmasın yani.TBC de resmen paranoyak oldum be kardeşim sürekli ya nerf gelirse ya talent değişirse vs diye...Bunun en büyük örneği Warlockun geneli Mageleri kesti yıllardır.Alışmıştık yani.Shadow Priest 60 ta Mage e neler yapıyodu 70 te s2 den sonra frost mage baydı mesela s.prileri...

LvL 80 oynayacağım bir class alıp.Ne alayım karar veremiyorum valla bitane alırım 3 gün sonra yer nerfi kır klavyeyi.DK ya yeni patchte 2 sayfa nerf var lol main charını dk yapan adam nabsın şimdi...Tamam DK op olabilir ama Dk nerflenicek başka class op olacak.DK ya 2 sayfa nerf giydirceğine mage e giydir..
Sosyal ağlarda paylaş

@Kayıptürk

çok mage gördüm böle senin gibi hoplayıp zıplayan ama felhunter sizin icabınıza çok güzel bakıyo o spell lerini kitlediği zaman hemen iceblock'a çekiliyorsunuz. o indirdiğin karakterlerde amma noobmuş yani hele DK! DK nasıl olurda bir mage'e boyun eğebilir anlamış deilim bende DK ve warlock var hiç bir mage beni 1'e 1'de alamadı alamazda. alabilecek mage varsa Jaedenar'da Kyaltie'ye whisper atsın gelsin benimle duel yapsın göreyim bakayım zıplayan çekirge mage'leri. :) karşımda böle zıplayabiliyormusun ;) Hangi class'la istersen (onla gelip duel yaparım seninle ama videosunu bu forumda görmek isterim. Ve şunu da belirtmek isterim en sinir edici class benim için paladin. Nerflenmesi gereken ilk class bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
@Kayıptürk

çok mage gördüm böle senin gibi hoplayıp zıplayan ama felhunter sizin icabınıza çok güzel bakıyo o spell lerini kitlediği zaman hemen iceblock'a çekiliyorsunuz. o indirdiğin karakterlerde amma noobmuş yani hele DK! DK nasıl olurda bir mage'e boyun eğebilir anlamış deilim bende DK ve warlock var hiç bir mage beni 1'e 1'de alamadı alamazda. alabilecek mage varsa Jaedenar'da Kyaltie'ye whisper atsın gelsin benimle duel yapsın göreyim bakayım zıplayan çekirge mage'leri. :) karşımda böle zıplayabiliyormusun ;) Hangi class'la istersen (onla gelip duel yaparım seninle ama videosunu bu forumda görmek isterim. Ve şunu da belirtmek isterim en sinir edici class benim için paladin. Nerflenmesi gereken ilk class bence.

Öncelikle o seni alıcak mage benim. İkincisi seni paladin kesiyor herhalde nerf diye hemen ağladığına göre.

Ne meraklısınız millete bok atmaya adam heves etmiş video çekmiş. Ne olursa olsun biraz emeğe saygı duymayı öğrenin. Yok zıplıyomuşta skill kullanmadan kesiyormuş. Çok bir zkimseniz siz çekin "oha süpermiş tebrikler" diyelim. Boş laflar tümü

edit : @Synergenx Armory bakiyorum da daha arena takımın yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Synergenx said:
@Kayıptürk

Öncelikle o seni alıcak mage benim. İkincisi seni paladin kesiyor herhalde nerf diye hemen ağladığına göre.

Ne meraklısınız millete bok atmaya adam heves etmiş video çekmiş. Ne olursa olsun biraz emeğe saygı duymayı öğrenin. Yok zıplıyomuşta skill kullanmadan kesiyormuş. Çok bir zkimseniz siz çekin "oha süpermiş tebrikler" diyelim. Boş laflar tümü

Kaliteni çabuk belli etmişsin. tebrik ederim seni. ben arena yapmam sadece bg ve duel yaparım. pve oyuncuyum. Boş konuşmayın yalandan yere stres yaratmayın. görende sizi bişey sanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
Darkthrone said:
Synergenx said:
@Kayıptürk

Kaliteni çabuk belli etmişsin. tebrik ederim seni. ben arena yapmam sadece bg ve duel yaparım. pve oyuncuyum. Boş konuşmayın yalandan yere stres yaratmayın. görende sizi bişey sanacak.

Arkadaş helal olsun. Pişkin adam gördüm de senin kadar pişkinini görmedim. Hem onu keserim bunu öttürürüm die esmeye çalış burda. Sonra yalan yere stress yaratmayın de.

Adam videonun başında AVARAGE yazmış. Senin gibi egosu tavanda gezmemiş. Kendi çağında bişeyler yapmaya çalışmış. Dediğim gibi SÜPERSİN @G@LiT. Biz 10 kişi toplansak da kesersin.

Ben arena yapmam demişsin =)
Yapamadıgından olmasın o?
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Synergenx said:
hayır yapmam :) Arena felan gereksiz şeyler. 10 maç tamamla rating için hede hödö..

Dungeons & Raids: 64 / 216 Bir git pve content bitir. immortal ,undying yada Of the Nightfall title al ondan sonra buraya gel ahkam kes yada knight online geri dön. :)

haha scr mi de çıkart istersen :) Arkadaşlar çok komiksiniz ya gerçekten. şu foruma haftada belki ayda 30 dakika uğruyorum o günde mizah dergisi almıyorum sayenizde çünkü; şu anda mesela yazdıklarınızı okuyunca gülüyorum sadece ne kadar basitsiniz. herkes için söylemiyorum tabiki böle her lafa kefal gibi saldıranlar için yani sazanlar için söylüyorum. neyse sizin saçmalıklarınızı dinleyecek değilim bugünkü mizah dergimi okudum çok teşekkür ederim hepinize ii forumlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...